InfoDnes.cz

Regionální zpravodajství pro Olomouc a Olomoucký kraj - Vaše zprávy | Z regionu

OlomoucDnes.cz
Sobota 18.11. 2017 | Romana
 
OlomoucDnes.cz
Zpravodajství online - OlomoucDnes.cz

Listopadová dražba nabídne luxusní automobily i sběratelské unikáty

14.11.2017 | Z regionu
ČEKYNĚ/PŘEROV - Ve čtvrtek 16. listopadu proběhne v Čekyni u Přerova dražba zabavených movitých věcí, na které si mohou návštěvníci pořídit například nový automobil nebo raritní vánoční dárky pro své blízké. Na dražbě, kterou již tradičně pořádá Exekutorský úřad Přerov JUDr. Lukáše Jíchy, se objeví přes osm set položek. Dražit se bude hned několik počítačů a notebooků, mezi nimi i Apple iMac s vyvolávací cenou 7 000 Kč. Za pozornost rozhodně stojí také starožitný gramofon Colombia vyrobený v Anglii roku 1910, který je dnes již unikátním muzejním kouskem a sběratele jistě potěší jeho vyvolávací cena začínající na 300 Kč. V dražbě se i tentokrát objeví několik automobilů včetně luxusního Audi A6 s vyvolávací cenou 17 000 Kč a BMW X3 za vyvolávací cenu 50 000 Kč.
Ilustrační snímek | Foto: eujicha.cz
"Dražba se protentokrát kvůli pátečnímu státnímu svátku koná už ve čtvrtek, věříme však, že i přesto přiláká mnoho lidí, kteří se již pomalu připravují na Vánoce a právě u nás mohou pro své blízké obstarat zajímavé dárky za pěkné ceny,"  říká soudní exekutor Lukáš Jícha a dodává: "Jsem si jist, že bude zájem nejen o vozy a raritní kousky, ale také o dostupné vybavení domácnosti, šperky a oblečení."

Dražby se v Přerově konají každý měsíc a patří k velmi vyhledávaným akcím. Pravidelně je draženo průměrně 800-900 položek. I proto patří mezi jedny z největších v republice, což přispívá k uspokojení pohledávek věřitelů a brzkému ukončení stovek exekucí.

"Předností našich dražeb je, že si na své přijde téměř každý návštěvník, protože nabízíme opravdu široké spektrum věcí," sděluje soudní exekutor Lukáš Jícha.

Obhlídka a registrace dražitelů bude probíhat od 10:00 hodin. Samotná dražba bude následovat v pravé poledne. Od 13:00 pak proběhne výdej dražených věcí.

Kompletní seznam movitých věcí a automobilů zařazených do listopadové dražby je dostupný na webových stránkách Exekutorského úřadu Přerov, viz www.eujicha.cz/drazby.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Pět lidí se přiotrávilo oxidem uhelnatým
Život s demencí už není tabu
Onkologická péče je teď v Přerově dostupnější
Nejlepším kempem roku 2017 se stal Autocamp Sedmihorky
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.