OlomoucDnes.cz
OlomoucDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Zápis do tanečních kurzů Street Dance a Contemporary Dance - Olomouc

Kdy:
Pondělí 01.08.2016 až 11.09.2016
Kde:
331 Dance Studio , Olomouc
Pořadatel:
Sociální sítě:
Sdílet:

Taneční kroužky pro děti i kurzy tance pro dospělé, taneční styly jako Hip Hop, MTV Dance, Dancehall nebo naopak moderní balet, současný tanec, ale i kurz flexibility. To vše nabízí 331 Dance Studio, oblíbená taneční škola v Olomouci.
331 Dance Studio Olomouc je unikátní v tom, že si v něm zatancujete, ať už jsou vám tři nebo třeba přes čtyřicet, ať už jste úplný začátečník nebo máte několik let taneční průpravy za sebou. Nabídka tanečních kroužků pro děti ale i tanečních kurzů pro dospělé je opravdu bohatá, pro taneční sezónu 2016/2017 tato taneční škola otevírá hned 11 různých kurzů.

Tancování je skvělá a prospěšná věc. Díky tancování udržujete a zlepšujete svou fyzickou kondici, zpevňujete břišní svaly a zadek, protahujete krční páteř, uvolňujete záda, hubnete. 331 Dance Studio Olomouc ale zdůrazňuje další, na první pohled možná ne tak zřejmé, výhody tance.
Po náročném dnu ve škole nebo v práci se totiž skvěle odreagujete ve velmi přátelském prostředí, načerpáte novou energii, naučíte se vyjadřovat své emoce pohybem. Kromě toho učením jednotlivých tanečních kroků trénujete i mozek. To vše za doprovodu oblíbené hudby, která zrovna "letí".
Nové taneční kurzy startují v září!
Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách: www.331.cz . A kromě toho můžete jakýkoliv svůj dotaz zaslat na e-mail studio@331.cz.

Fotogalerie:

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí33,567905426025