OlomoucDnes.cz
OlomoucDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

33. mezinárodní festival PRIX BOHEMIA RADIO 2017 - Olomouc

Kdy:
Pondělí 20.03.2017 od 19:30 hod až 23.03.2017
Kde:
Olomouc 1
Sdílet:

33. ročník mezinárodního festivalu rozhlasové tvorby je tradiční soutěžní přehlídkou, jejímž vyhlašovatelem a pořadatelem je Český rozhlas.
Pro letošní ročník byly vyhlášeny kategorie Drama, Dokument, mezinárodní Reportáž. Základním posláním festivalu je zvyšování kvality rozhlasové tvorby a prezentace veřejnoprávních médií zemí V4 jako institucí, které vytvářejí a šíří kulturní hodnoty. Slavnostní zahájení proběhne 20.3.2017 od 19:30 hod. v Moravské filharmonii, Horní nám.23 (sál Reduta) Prodej vstupenek v ČRo Olomouc, Horní nám. 21 Pro návštěvníky jsou během festivalových dnů připraveny na různých místech doprovodné programy jako jsou přednášky, besedy, semináře, divadla, koncerty nebo také zábavné dopoledne pro děti s Rádiem Junior.
Těšit se můžete na hosty mezi kterými budou Ewa Farna, Eva Pilarová, Jiří Korn, Hana Maciuchová, Jakub Kamberský, Roman Štětina a další. Vystoupí také Big Band Gustava Broma, smyčcové trio INFLAGRANTI nebo divadlo Vosto5.
Vysílá také živě ČRo Dvojka, videopřenos na YOUTUBE kanálu Českého rozhlasu.
Na vybrané akce VSTUP ZDARMA PO AKREDITACI na , www.prixbohemiaradio.cz, zde naleznete také bližší informace o festivalu.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí64,0549659729