OlomoucDnes.cz
OlomoucDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

Koncert kapely Celardor - Olomouc

Kdy:
Pátek 20.03.2015 od 18:00 hod
Kde:
Galerie Šantovka - Art Studio, Olomouc
Pořadatel:
Sdílet:

V pátek 20. března od 18 hodin proběhne v uměleckých prostorech Art Studia v rámci Galerie Šantovka koncert zlínské sweetrockové kapely Celardor. Pětičlenné uskupení, které vzniklo teprve v druhé polovině minulého roku, nepřišlo k zajímavému názvu náhodou. "Pojem Celardor označil už J.R.R. Tollkien jako nejkrásněji znějící kombinaci zvuků v anglickém jazyce. A protože zpíváme jednak v angličtině a jednak krásně, přišlo nám to jaksi příhodné", vysvětlil s úsměvem zpěvák kapely Marek Hubáček.Toho uvidíte na pódiu nejen za mikrofonem, ale i s foukací harmonikou, jak doprovází kytaru, basu, bicí a střídavě housle se saxofonem.
Zejména poslední 2 nástroje pak tvoří osobitý zvuk kapely, která si během krátké doby dokázala rychle získat své první fanoušky. Na tom má svůj velký podíl i fakt, že veškeré skladby jsou ryze autorské.

Ve spojení se skvělou atmosférou, kterou kapela úspěšně vytváří skrz fantastickou komunikaci s publikem, jde o zaručený recept na úspěch.

Před začátkem koncertu, ve zmíněném Art Studiu si kromě koncertu budou zájemci moci užít i aktuální expozici umění, v rámci které vystavuje i zpěvák kapely Marek.Studentská kapela, z níž jeden z členů studuje přímo na olomoucké Univerzitě Palackého, má krom nových písní v repertoáru na koncert připraveno hned několik překvapení, kterými se bude snažit kompenzovat nemožnost zakoupení občerstvení přímo na místě. Návštěvníci si však mohou na místo donést nápoje dle vlastní libosti.V rámci akce dojde také k představení nového merchandisu kapely, který byl připraven s dalším mladým, tentokrát módním, projektem Micka & Friends. Ten zároveň představí hned několik kusů ze své vlastní tvorby. 

Vstupné: 50,- Kč
Už v tuto chvíli je dle facebookové události koncertu (k nalezení na https://www.facebook.com/events/1540170016233581) jisté, že zlínské publikum poputuje za koncertem i do Olomouce.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí61,384916305542