OlomoucDnes.cz
OlomoucDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Chufuova pyramida nemusela být zcela vytvořena lidskýma rukama, uvedl historik

16. 6. 2019 | Historik Matthew Sibson prozkoumal dostupné snímky jednoho ze sedmi divů antického světa a navrhl novou teorii o stavbě roku 2630 př.nl, která již dlouhou dobu zajímá lidi po celém světě. Tvrdí, že nemusí být zcela vytvořena lidskýma rukama. Video s analýzou bylo zveřejněno na YouTube kanálu Ancient Architects. (Foto: Youtube)

Milion lidí podpořilo zákaz chovu zvířat v klecích. Evropská komise se tím začně zabývat

16. 6. 2019 | Občanské iniciativě, která se snaží o zákaz chovu hospodářských zvířat v klecích, se podařilo nashromáždit milion podpisů mezi obyvateli Evropské unie. (Foto: The Intercept)

Vědecké kapacity zmatené, pro lovce mimozemských struktur to je zásadní signál

16. 6. 2019 | Zvláštní pulzující hvězdy vzbuzují u astronomů stále větší pozornost. Objevili je ve vesmíru už několik, každá z nich se chová jinak. (Foto: ilustrační)

Trump promluvil o hrozbě „nevídaného krachu“ americké ekonomiky

16. 6. 2019 | Prezident Spojených států Donald Trump se domnívá, že jestli nebude znovu zvolen na svůj post v roce 2020, americká ekonomika utrpí „nevídaný krach“. Prezident sdílel svůj příspěvek na Twitteru.

Slavoj Žižek: Vydání Assange by mělo být varováním pro liberály věřící v americkou demokracii

15. 6. 2019 | Rozhodnutí Velké Británie vydat zakladatele WikiLeaks Juliana Assange do USA by mělo posloužit jako varování pro všechny liberály, kteří ještě věří v „americkou liberální demokracii“, říká kulturní filozof Slavoj Žižek.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
10:15:28 | 16.06.2019

Jaroslav Bašta: Jak horké bude politické léto?

Jaroslav Bašta: Jak horké bude politické léto?

16. 6. 2019 | Při  pohledu na českou politickou scénu před prázdninami na mne padla chandra, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jaroslav Bašta.

Spor o brannou výchovu je politickou komedií

Spor o brannou výchovu je politickou komedií

16. 6. 2019 | Branná výchova má smysl, shoduje se stále více učitelů, úředních papalášů a politiků, ale nikdo neví, co by měla branné výchova obsahovat, protože musí být politicky korektní, že? píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz František Roček.

Důkazy à la Spojené státy

Důkazy à la Spojené státy

16. 6. 2019 | Americká vláda obviňuje Írán z útoků na dva tankery, které se staly  ve čtvrtek ráno v Ománském zálivu, tak zahájil Mike Pompeo, americký ministr zahraničí ve čtvrtek odpoledne tiskovou konferenci ve Washingtonu.

Elity nejsou paranoidní. Paranoiditu chtějí indukovat ve veřejnosti

Elity nejsou paranoidní. Paranoiditu chtějí indukovat ve veřejnosti

16. 6. 2019 | "Globalizační "elity" se snaží vytvářet ve veřejnosti pocit ohrožení tak, aby ho mohly použít jako záminku k potlačení svobody slova a ovládnutí společnosti," napsal ve svém komentáři na webu Novarepublika.cz  eurokomisař Ivan David, který nazval   Dezinformační hra Evropské komise.

Kostel sv. Mikuláše v Hradci Králové se otevře začátkem července

Kostel sv. Mikuláše v Hradci Králové se otevře začátkem července

16. 6. 2019 | Po více než 80 letech se dřevěný kostel sv. Mikuláše ze 17.století v hradeckých Jiráskových sadech dočkal kompletní rekonstrukce.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
10:15:27 | 16.06.2019

FP: Evropané se kvůli Trumpovi snaží uniknout „diktatuře dolaru“

FP: Evropané se kvůli Trumpovi snaží uniknout „diktatuře dolaru“

16. 6. 2019 | Amerika také dříve používala sankce, a měla zisk z toho, že dolar má velký význam pro mezinárodní finanční systém. Jestliže to ale dříve byl nástroj vlivu na nepřátele, dnes se USA pokoušejí tlačit na přátele, píše Foreign Policy. Proto se evropské státy vážně věnovaly posílení eura, a vytvoření vlastního finančního systému.

Milion lidí podpořilo zákaz chovu zvířat v klecích. Jak to vidí Češi?

Milion lidí podpořilo zákaz chovu zvířat v klecích. Jak to vidí Češi?

16. 6. 2019 | Občanské iniciativě, která se snaží o zákaz chovu hospodářských zvířat v klecích, se podařilo nashromáždit milion podpisů mezi obyvateli Evropské unie. Tento počet podpisů je podmínkou pro to, aby se případem začala zabývat Evropská komise. Na případ upozornil portál Novinky.cz.

Historik: Chufuova pyramida mohla být postavena na vrcholku obřího přírodního kopce (VIDEO)

Historik: Chufuova pyramida mohla být postavena na vrcholku obřího přírodního kopce (VIDEO)

16. 6. 2019 | Historik Matthew Sibson prozkoumal dostupné snímky jednoho ze sedmi divů antického světa a navrhl novou teorii o stavbě roku 2630 př.nl, která již dlouhou dobu zajímá lidi po celém světě. Tvrdí, že nemusí být zcela vytvořena lidskýma rukama. Video s analýzou bylo zveřejněno na YouTube kanálu Ancient Architects.

Kneisslová odhalila podrobnosti o pozvání na svatbu Vladimira Putina

Kneisslová odhalila podrobnosti o pozvání na svatbu Vladimira Putina

16. 6. 2019 | Bývalá rakouská ministryně zahraničí Karin Kneisslová na televizním kanálu Puls 4 promluvila o tom, jak pozvala na svatbu ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Miss Moskva promluvila o velkých změnách po porodu syna od ex-krále Malajsie (FOTO)

Miss Moskva promluvila o velkých změnách po porodu syna od ex-krále Malajsie (FOTO)

16. 6. 2019 | Ruská manželka bývalého krále Malajsie Rihana Petra sdělila svým fanouškům detaily z osobního života. Bývalá modelka tvrdí, že příchod dítěte změnil život jejich rodiny.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
10:15:31 | 16.06.2019

Čelíme globálnímu potravinovému kolapsu?

Ne, v žádném případě nejde o potvrzení apokalyptických scénářů společnosti AOC nebo Gréty, té slavné mladé klimatické expertky ze Švédska. Nicméně je to pohled na katastrofy, které má na svědomí extrémní počasí v několika klíčových pěstitelských oblastech od USA po Austrálii, Filipíny a další země, které by mohly dramaticky ovlivnit dostupnost a ceny potravin v nadcházejícím roce. To by zase mohlo mít velké politické důsledky v závislosti na tom, jak se bude vyvíjet zbytek vegetačního obdob ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
10:15:27 | 16.06.2019

Bílé vrány a otazníky

15. 6. 2019 | Písně Spirituál kvintetu, jímavé pozdravy sympatizantů, vtipná hesla od organizátorů i z řad publika – souhrnně vzato působivé oživení atmosféry z podzimu 1989. A nad tím vším tentokrát jediný požadavek, který účastníky spojuje a jenž se týká arogance moci. Přesněji samozřejmě jejího omezení. Do současných protibabišovských demonstrací však prosakují už i písemná upozornění, že říká-li Milión chvilek pro demokracii jasné A, měl by také říci neméně srozumitelné B. A že ze žhavě současného pohledu ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
10:15:27 | 16.06.2019

Neděle 16.6.2019
Olomoucký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.