OlomoucDnes.cz
OlomoucDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Evropská komise tvrdí, že nemůže najít zprávy mezi předsedkyní a ředitelem Pfizeru

29. 6. 2022 | Evropská komise tvrdí, že již nemůže najít textové zprávy zaslané mezi von der Leyenovou a generálním ředitelem společnosti Pfizer Bourlou. (Foto: Twitter) We don't... Článek Evropská komise tvrdí, že nemůže najít zprávy mezi předsedkyní a ředitelem Pfizeru se nejdříve objevil na AC24.cz.

Ukrajinská elitní jednotka tvrdí, že provádí sabotážní operace uvnitř Ruska

29. 6. 2022 | The Times hovořily s důstojníkem rozvědky a dvěma seržanty elitního praporu ukrajinských speciálních sil Šaman, kteří tvrdí, že Kyjev prováděl tajné operace uvnitř Ruska.... Článek Ukrajinská elitní jednotka tvrdí, že provádí sabotážní operace uvnitř Ruska se nejdříve objevil na AC24.cz.

Naštvaní nizozemští farmáři útočili palicemi na policisty kvůli novému nařízení vlády

29. 6. 2022 | Rozzlobení nizozemští zemědělci přivedli své krávy do parlamentu a vyhrožovali, že je na protest proti vládním cílům snižování obsahu dusíku zabijí. (Foto: Twitter) Podle... Článek Naštvaní nizozemští farmáři útočili palicemi na policisty kvůli novému nařízení vlády se nejdříve objevil na AC24.cz.

ŽIVĚ: Moskva vnímá vstup Švédska a Finska do NATO negativně

29. 6. 2022 | 24. února Rusko zahájilo invazi na Ukrajinu. Na zpravodajství AC24.cz můžete sledovat aktualizované dění. (Foto: Flickr / ilustrační) 12:56 Ukrajinská elitní jednotka tvrdí, že... Článek ŽIVĚ: Moskva vnímá vstup Švédska a Finska do NATO negativně se nejdříve objevil na AC24.cz.

Bývalý šéf FBI odhalil 25 cílů, které ilumináti použili ke změně světa

29. 6. 2022 | Bývalý agent FBI Ted Gunderson odhaluje 25 cílů, které kult iluminátů použil, aby změnil svět do současného stavu. (Foto: Rumble) Článek Bývalý šéf FBI odhalil 25 cílů, které ilumináti použili ke změně světa se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
14:14:27 | 29.06.2022

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

Ruská agrese na Ukrajině: Další ruské raketové útoky, další nesmyslné zabíjení lidí

29. 6. 2022 | - Při středečním ruském raketovém útoku na obytný dům v ukrajinském městě Mykolajiv na jihu země zahynuli nejméně tři lidé a pět jich bylo zraněno, uvedly místní úřady, které zahájily záchranné práce pro přeživší.Starosta Oleksandr Senkevyč uvedl, že město zasáhlo osm raket, a vyzval obyvatele k evakuaci. Uvedl, že budova byla zřejmě zasažena ruskou řízenou střelou X-55.Fotografie z místa ukázaly kouř valící se ze čtyřpatrové budovy s částečně zničeným horním patrem. This morning russia ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
14:14:27 | 29.06.2022

Středa 29.6.2022
Olomoucký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.