OlomoucDnes.cz
OlomoucDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Tak proto byl Babiš pozván do USA? Bílý dům s ním chce projednat tendr pro Westinghouse

22. 2. 2019 | Americký prezident během setkání s předsedou vlády 7. března hodlá projednat téma energetické bezpečnosti včetně výstavby nových energetických jednotek v tuzemských jaderných elektrárnách. (Foto: Wikimedia)

Vrcholní nacisté plánovali vytvoření federální evropské diktatury. Je EU ideovým dítětem nacismu?

18. 5. 2016 | Boris Johnson, co byl obviněn z přehánění kvůli porovnání EU s plánem Adolfa Hitlera pro Evropu (protože se začalo s vyvoláváním strachu před novou světovou válku, když Británie opustí EU, jako to dělá David Cameron), má naprostou pravdu. Tento poslanec Toryů, co je pro Brexit, řekl, že ani Napoleon ani nacistický vůdce se sjednocením neuspěli, a tak je EU „pokus udělat to jinou metodou.“

Mladík vyzval 80letého českého důchodce na souboj. Pak se nestačil divit

22. 2. 2019 | Portál iDNES informuje o pozoruhodném případu, k němuž došlo v České Lípě. Do potyčky, která se odehrála mezi dvěma muži, museli dokonce zasahovat strážníci. (Foto: ilustrační)

Zabili byste zvíře předtím, než byste si ho dali na večeři? Toto video vás donutí zamyslet se

22. 2. 2019 | Na tento problém ohledně konzumace masa se podíval Dustin Todd, nezávislý režisér, který je autorem krátkého snímku Casa De Carne. Právě kvůli různorodým názorům na věc konzumace masa rozebral toto téma ve videu, které vás možná donutí se zamyslet již po dvou minutách. (Foto: Youtube)

Dezinformační média mluví o nedostatku potravin ve Venezuele. Novinář šel do obchodu a zjistil, že je to lež

22. 2. 2019 | Korporátní dezinformační média si stěžují na prázdné police v obchodech ve Venezuele, ale je nedostatek potravin ve skutečnosti reálný? Po návštěvě supermarketu v Caracasu našel Max Blumenthal spoustu potravin k nákupu - dokonce i kraftové pivo. (Foto: Youtube)

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
06:14:28 | 23.02.2019

Zdeněk Zbořil: Něco z minulého týdne a bez humoru

Zdeněk Zbořil: Něco z minulého týdne a bez humoru

23. 2. 2019 | Začalo to  pátým sjezdem ANO 2011. Podle jeho kritiků z řad „konstruktivní opozice“,  stejně jako „nezávislých“ komentátorů,  byl opět jen  oslavou  nechvalně známého, ale opět zvoleného předsedy.  Jedna bývalá paní z ODS dokonce povídala, že byl zbytečný.

Telepolis: USA plánují pomocí „trojského koně

Telepolis: USA plánují pomocí „trojského koně" invazi do Ruska a Číny!

23. 2. 2019 | Americká armáda vyvíjí novou strategii pro vedení nepřátelských akcí proti Moskvě a Pekingu podobě „trojského koně“.

Rusko: Na řídící centra USA se pak snese 40 raket „Zirkon“!

Rusko: Na řídící centra USA se pak snese 40 raket „Zirkon“!

23. 2. 2019 | Hyperzvukové střely „Zirkon“ z ruských lodí zaručují, že zaútočí na cíle do pěti minut na vzdálenost 500 kilometrů od pobřeží, uvedl ruský kontraadmirál ve výslužbě Vsevolod Chmyrov.

Každá země se zdroji energie je potenciálním nepřítelem USA

Každá země se zdroji energie je potenciálním nepřítelem USA

23. 2. 2019 | Každá země, která má obrovské přírodní zdroje energie, ale nedovolí ropným anglo-americkým společnostem jejich využívání, může počítat buď se změnou režimu, nebo v případě, že to nepomůže, tak s vojenským útokem.

Doubrava Šabatové: Přesvědčte své chráněnce, aby se chovali jako lidé

Doubrava Šabatové: Přesvědčte své chráněnce, aby se chovali jako lidé

23. 2. 2019 | Odvoz odpadků z ústecké čtvrti Předlice za miliony z městské pokladny byl naprosto zbytečný, skládka je tam opět. Přijeďte své chráněnce přesvědčit, aby se chovali jako lidé, vyzývá v otevřeném dopise ombudsmanku Annu Šabatovou senátor Jaroslav Doubrava.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
06:14:22 | 23.02.2019

Británie čelí epidemii „měst duchů“. Ulice jsou prázdné a obchody se uzavírají. Proč?

Británie čelí epidemii „měst duchů“. Ulice jsou prázdné a obchody se uzavírají. Proč?

23. 2. 2019 | Šílený rytmus života nám ne vždy umožňuje užívat si nakupování. V moderním světě technologie dominují, nyní si můžete objednat cokoliv z domova. Pro obyvatele velkých měst je to pohodlné, jenomže trpí celá sféra ekonomiky. Dodávací služby natolik ovládly britský trh, že majitelé obchodů již začínají bít na poplach.

Ministerstvo zahraničí USA prezentovalo web o „ruské agresi na Ukrajině“

Ministerstvo zahraničí USA prezentovalo web o „ruské agresi na Ukrajině“

23. 2. 2019 | Zvláštní zástupce Ministerstva zahraničí USA pro Ukrajinu Kurt Volker sdělil, že byl uveden do provozu web, který je věnován odporu proti agresi Ruska na Ukrajině“. Napsal o tom na svém Twitteru.

Americký import sankcionované venezuelské ropy pětinásobně vzrostl

Americký import sankcionované venezuelské ropy pětinásobně vzrostl

22. 2. 2019 | Poslední údaje Mezinárodní energetické agentury (IEA) uvádí, že k polovině února nákupy venezuelské ropy americkými energetickými společnostmi každý týden pětinásobně rostly a téměř dosáhly úrovně před zavedením sankcí. Informuje o tom RT.

USA venezuelským vojákům pohrozily odpovědností za podporu Madura

USA venezuelským vojákům pohrozily odpovědností za podporu Madura

22. 2. 2019 | Poradce amerického prezidenta pro národní bezpečnost John Bolton venezuelským vojákům pohrozil odpovědností, pokud budou nadále podporovat prezidenta země Nicoláse Madura.

Čínský blogger plnil touhy svých sledujících a nakonec kvůli tomu zemřel

Čínský blogger plnil touhy svých sledujících a nakonec kvůli tomu zemřel

22. 2. 2019 | Čínský blogger jménem Chu plnil přání svých sledujících a pil všechny tekutiny, které si uživatelé vyžádali. Od nich za to dostával peníze. Poslední přání však blogger nepřežil. Informoval o tom portál South China Morning Post.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
06:14:34 | 23.02.2019

Však my vás umlčíme!

Tak copak nám to filutové zase provedli? Nemine téměř dne, kdy by jeden nezaznamenal útok na svobodu slova. Hodí se všechno: falešná či účelová obvinění, lež, manipulace s fakty, překrucování, nálepkování, pomluvy, ekonomická likvidace, udání FÚ, zastrašování a vyhrožování potenciálním inzerentům, soudní žaloby, filtrace a zadržování emailů obsahující nepovolené slovo nebo odkaz. Tentokrát přišli s novou formou útoku. Upozornila na to největší česká hostingová firma a registrátor domén WEDOS. ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
06:14:22 | 23.02.2019

Putinova banka se stěhuje do Budapešti, dostala tam neuvěřitelné výsady a pravomoci

22. 2. 2019 | Foto: Maďarský ministr financí a šéf Putinovy banky podepisují níže popsanou neuvěřitelnou dohodu Putinův trojský kůň na území Evropské unie. Další případ typu "sledujte peníze". Jako v Salviniho Itálii. "Putin's trojan horse" in Hungary. Another case of Follow-The-Money. As in Salvini's Italy. https://t.co/PyB2qtfWC0 via @indexhu— Natalie Nougayrède (@nnougayrede) February 22, 2019 Moskevská Mezinárodní investiční banka (IIB)  přesunuje své ústředí do Budapešti. Je to spojeno s množstvím ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
06:14:22 | 23.02.2019

Napětí kolem Venezuely: Co napsal nejhloupější muž na světě? Dvojí metr Spojených států. Bude druhá karibská krize? Vojenské dobrodružství pod rouškou humanitární operace. Zadní dvorek a ruské bombardéry

22. 2. 2019 | se zamýšlí nad nedávnými siláckými výroky, které zazněly za oceánem - kde je nyní Venezuela prvořadým tématem - a přestože nevěří ve velkou vojenskou intervenci, obává se další eskalace napětí ve světě

Zdroj: protiproud.parlamentnilisty.cz | Další zprávy »
06:14:28 | 23.02.2019

Sobota 23.2.2019
Olomoucký kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.