OlomoucDnes.cz
OlomoucDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Olomouc, Olomoucký kraj

Béčko Sigmy jasně přehrálo lídra Duklu. Má bodový rekord

27. 4. 2024 | Fotbalisté Sigmy Olomouc B pokračují v jarní jízdě FORTUNA:NÁRODNÍ LIGOU. Na hřišti vedoucí Dukly Praha zvítězili přesvědčivě 3:0 a vytvořili bodový rekord týmu ve druhé lize.

Ujfaluši sledoval nadílku Uničova. Ten dal druhému Zlínsku bůra

27. 4. 2024 | Fotbalisté Uničova zvládli v rámci MSFL duel s druhým týmem tabulky Zlínskem. Nasázeli mu hned pět branek a vyhráli podruhé v řadě. Vše sledoval také bývalý reprezentant Tomáš Ujfaluši.

Svátek pro Sigmu. Před zaplněným Andrákem může obrat také Spartu

26. 4. 2024 | Fotbalisté Sigmy Olomouc zakončí základní část FORTUNA:LIGY bitvou na Andrově stadionu proti Spartě. V neděli vyběhnou před zaplněné tribuny posilněni vítězstvím nad Jabloncem a remízou na Slavii. Promluví opět do boje o titul?

Vyprodáno! Lístky na Sigmu se Spartou jsou pryč. Rekord je blízko

26. 4. 2024 | Co se poslední dny očekávalo, v pátek dopoledne dopadlo. Ještě v osm ráno svítily na síti Ticketportal poslední dvě vstupenky na utkání Sigmy se Spartou. V 11 hodin dopoledne potom olomoucký klub na sociálních sítích oficiálně oznámil vyprodáno.

Kam za sportem? I na americký fotbal, rychlá kola na letišti či Final 4 basketu

26. 4. 2024 | Sportovní víkend v Olomouckém kraji zdaleka nebude jen o sáhodlouhé fotbalové nabídce, které vévodí nedělní vyprodaná bitva Sigmy se Spartou. Na své si přijdou i milovníci menších a méně tradičních sportů.

Derby v Hlubočkách: Fanynka chce bodyguarda, pěsti a gólman na bobové dráze

25. 4. 2024 | /VIDEO/ Hlubočky na Olomoucku, to není jen vyhlášený Ski Areál s unikátní bobovou dráhou. Hraje se tady taky výborný fotbal a tradičním vrcholem je tamní derby se sousední Velkou Bystřicí, tentokrát navíc okořeněné bojem o postup do krajského přeboru!

Kučera o chybách či atmosféře: Nechceme depresi, sestup si nikdo nepřipouští

25. 4. 2024 | Fotbalisté Prostějova jsou v těžké situaci. Po vysoké porážce na půdě konkurenta o udržení se ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE Varnsdorfu (1:5) mají na nesestupovou pozici ztrátu už čtyř bodů. „Spadli jsme opět na dno, ale musíme se z něj vyhrabat. Stále je reálná šance se zachránit,“ Vypočítával v rozhovoru pro Deník trenér Eskáčka Radim Kučera. V čem vidí největší chyby a jak to chce zlomit?

Tisíce Sparťanů míří do Olomouce, Sigmáci chystají pochod. Čeká se vyprodáno

25. 4. 2024 | Už v neděli přivítají fotbalisté Sigmy Olomouc na Andrově stadionu lídra FORTUNA:LIGY a úřadujícího mistra Spartu Praha. A vypadá to, že oba týmy požene vyprodaný stadion. V prodeji zbývá posledních pár lístků a Sigma útočí na rekord v návštěvě. Sparťané naplánovali výjezd sezony.

Dárek k 52. narozeninám? Pět minut v bráně v divizi. Byl to hec, říká Kubíček

24. 4. 2024 | Psala se 86. minuta zápasu 22. kola divize E mezi domácím Kostelcem na Hané a Šternberkem a o tom, kdo si odnese tři body, nemohlo být pochyb. Hosté totiž hru naprosto ovládali a hlavně vedli 6:0. A tak z jejich strany přišel čas na velice nezvyklý experiment. Do brány se totiž namísto spolehlivé jedničky Davida Kopřivy postavil asistent trenéra Lošťáka Pavel Kubíček, který o tři dny později oslavil své již 52. narozeniny. ...

Mocní Kačeři prohráli v Superlize i druhý jarní zápas

24. 4. 2024 | Olomouc Mighty Ducks padli na jaře i podruhé. Na hřišti Baníku Ostrava 3:6. Ostrava musela bezpodmínečně zvítězit, aby si do posledního kola zachovala naději na play-off, a přesně podle toho to také na jejím hřišti vypadalo. Ve čtrnácté minutě poslal Baník do vedení Jan Barták, o tři minuty později zvýšil Ondřej Moučka. Tři minuty po pauze přidal třetí gól Barták. Pak se sice Hanáci dvěma brankami vrátili do utkání, jenže Ostrava poté třemi góly v rozmezí deseti minut rozhodla a zvítězila nakone ...

20:13:51 | 27.04.2024