OlomoucDnes.cz
Profese, klíčová slova nebo název firmy
Město, kraj nebo stát (nepovinné)
OlomoucDnes.cz » Práce v regionu » Vaše inzeráty » Olomoucký kraj

Vaše inzeráty z portálu Inzerce-Dnes.cz | Olomoucký kraj - nabídka práce, volná místa a brigády

Nabídka není momentálně dostupnáVaše inzerce z portálu InWork.cz

Olomoucký hotel hledá kuchaře/ku

Olomouc - Olomoucký kraj
19. 4. 2019 | Zajímá tě gastronomie, českou kuchyni máš v malíčku a trendy ve vaření Ti nejsou cizí? Máš zkušenosti s přípravou rautových pokrmů a nepřekvapí tě ani výroba pokrmů z jídelního lístku? Prestižní olomoucký hotel aktuálně novou posilu do týmu. Jaká bude tvoje pracovní náplň? • Příprava pokrmů – studené předkrmy, minutkové i hotové pokrmy • Příprava rautových pokrmů

OPERÁTOR/KA VÝROBY - 2. směnný provoz - S DOPRAVOU ZDARMA.. DUBEN

Přerov - Olomoucký kraj
19. 4. 2019 | POHOVORY od 23.4.2019 - Přerov - Velká Dlážka 6. Nástup 2 a 6.5.2019 víkendy volné , práce v klimatizovaném a v čistém prostředí 2 směnný provoz. 8 hodinová pracovní doba. V případě zájmu možnost přesčasů 30% navíc ( 165 kč/h ) (spojit si směny) a možnost ušetřit dovolenou, nebo více peněz k výplatě.( i 25 000 kč) příprava kompletace na stolech a lince balení expedice

Ostraha/recepce Prostějov pouze pro OZP

Prostějov - Olomoucký kraj
19. 4. 2019 | Přijmeme pracovníka ostrahy - vedoucího objektu do Prostějova! Náplní práce je evidence vozidel, návštěv do PC programu, kontrola oprávněnosti vstupu, přes noc a o víkendech obchůzková činnost areálem. Nutná znalost práce na EPS, EZS, kamerový systém! Základy AJ - lze doučit. Práce není příliš fyzicky náročná, vhodná hlavně pro OZP muže i ženy. Pouze vážní zájemci. Nutno odpracovat denní i noční 12tky. Hledáme člověka, který má zkušenosti s vedením zaměstnanců, tvorba rozpisů, sestavování docházkových listů.

Kontrolor/ka kvality - spíše pro ženy_ 1 směna!!!

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Máte výborný zrak a hledáte si práci? Nevadí Vám práce, kde si trošku umažete ruce? Nebo jen chcete vyzkoušet jinou práci, protože Vás ta vaše již nebaví a nechcete pracovat pouze s lidmi? Tak hledáme Vás! Pro našeho klienta hledáme kontrolory/ky kvality. Nemusíte mít ani zkušenosti , jelikož Vás vše naučíme. Jednou z hlavních výhod je, že je to práce pouze na ranní směnu.

Svářeč - OLOMOUC

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Sháníte nové zaměstnání? Máte zkušenosti se svařováním metodou MIG/MAG nebo TIG? Chcete být za svou práci náležitě odměněni? → ANO?! Hledáme nové kolegy na pozici svářeč! Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a příjemné prostředí.

Pochůzkový úklid, strojník

Lipník nad Bečvou - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Úklidová společnost hledá pracovníka/pracovnici pro pochůzkový úklid v logistickém centru Penny Market Lipník nad Bečvou, pozice jsou - pochůzkový úklid nebo strojník, obsluha mycího stroje, mzda v rozpětí 90 - 120,00 Kč/hod, pro bližší informace volejte tel. 777 102 129. Práce/brigáda je vhodná i pro důchodce či studenty.

Obsluha balící linky NÁSTUPNÍ BONUS AŽ 8.000 Kč

Prostějov - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Manuální práce při chystání pečiva k expedici, vizuální kontrola, balení krabic, etiketování, ovládání paletového zařízení

Servírka

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Restaurace v Jezdeckém areálu přijme do kolektivu servírku/číšníka.Krátký a dlouhý týden od 10 hodin do 22 hodiny. 900,- na den+ dýška+bonusy Na směně jsou vždy dvě servírky.

Jste zručná žena nebo muž a rádi se naučíte nové věci?

Hranice - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Zajímá vás svět automotivu? Jste zručná žena nebo muž a rádi se naučíte nové věci? Pokud ano, nabízíme pracovní pozice v Hranicích. Jde o jednoduchou obsluhu svařovacího robota v 3 směnném provozu. Získáte nástupní bonus až 8 000 Kč. Ke mzdě jsou samozřejmostí stravenky.

pracovník ostrahy- Hlubočky - různé úvazky

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Společnosti SIMACEK nabízí pracovní uplatnění v oblasti ostrahy. Pracoviště Hlubočky. Činnosti: ochrana a kontrola majetku klienta, zabezpečení provozu vrátnice, kontrola a evidence vozidel, evidence klíčů, evidence návštěv, obsluha zabezpečovacích zařízení Nástup ihned. Bližší informace: Vladimír Ostřížek 602961580

Montážní technik se zaměřením na elektro

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Ve Slamu se zaměřujeme na reklamní výrobu – velkoplošný a malonákladový tisk, 3D loga a nápisy, polepy aut a výloh, reklamní cedule a stojany, světelnou reklamu a další. Práce u nás není žádný stereotyp :-) Do sekce reklamní výroby přijmeme manuálně zručného člověka se vzděláním v elektrotechnickém oboru na pozici Montážní pracovník se zaměřením na elektro. Čeká tě dobrodružná práce plná cest (nejen) po republice. Staneš se součástí týmu, který instaluje reklamní prvky vyrobené ve Slamu. Tvým úkolem bude především příprava, zapojování a instalace elektronických prvků jako jsou světelné výstrče nebo světelná 3D loga. Zároveň se budeš účastnit samotné výroby a můžeš se tak těšit na pohodovou práci v zavedené reklamní agentuře přímo v Olomouci. Budeš tak u výroby i instalací reklamních plachet, billboardů, 3D log, světelných výstrčí a mnoha dalších zajímavých produktů.

PRODAVAČKA MÓDNÍHO SORTIMENTU

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Pro prodej značkového módního sortimentu RELAX prodejny hledají… PŘÁTELSKÝ a USMĚVAVÝ PERSONÁL :-) Dokážete aktivně a s citem zákazníkovi poradit? Baví vás to? Tak do toho pojďte s námi! Chcete být v práci spokojená? Můžete se podílet na vývoji a výběru sortimentu našich prodejen. Můžete ovlivňovat, jak vaše prodejna bude vypadat a co budete prodávat! Hledáme personál na HPP i brigádu pro naši prodejnu RELAX v OC ŠANTOVKA Jednáme s naším personálem slušně, korektně, lidsky a přátelsky, protože vždy hledáme lidi na dlouhodobý pracovní poměr - dobře víme, že čím déle spolupracujeme, tím nám to šlape lépe pro obě strany. Důkazem je průměrná délka pracovního poměru u nás více než 12let!!! – to asi nejlépe vypovídá o tom, jak v Relaxu lidem je :-) A jak odměňujeme? Dostatečně dobře, aby u nás schopní lidé pracovali dlouho a neměli potřebu změny. A ano, čím lepší budete, tím lépe budete odměněna! Až nám budete psát, ke svému životopisu připojte i pár opravdových vět o sobě, foto abychom vás poznali a také důvod, proč chcete pracovat pro Relax ;-)

OBSLUHA CNC STROJŮ - mzda dle zkušeností kandidáta

Přerov - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | ZAJÍMAVÁ VÝROBA ŽÁDNÝ STEREOTYP MLADÝ A FAN KOLEKTIV Čtení výkresové dokumentace ti není cizí? Staň se součástí moderního závodu s fajn kolektivem! - 2strojová obsluha CNC soustruhů, fréz nebo horizontek - záleží na Vás, co si zvolíte! - nachystání stroje a příprava nástrojů - odjetí kusu, jeho závěrečné změření pomocí měřidel

Řidič VZV

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Náplň: nakládka kamiónů, komunikace s řidiči, orientace ve výrobcích. Pracoviště Bystrovany. Jednosměnný provoz.

Strojník vibrolisu - předák

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Náplň: obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince na betonové výrobky. Nastavování a úprava zákl. parametrů stroje pomocí PC. Dvousměnný provoz. Denní, noční. Pracoviště Bystrovany.

Směnový mistr

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | MONTIX, a. s. je českou společností specializovanou na výrobu plastových dílů, montážní podskupiny a kompletní sestavy zejména pro automobilový průmysl, ale i další průmyslová odvětví. V závodě Mohelnice probíhá lisování termoplastů, vakuové pokovování plastových dílců, vývoj, výroba a údržba forem, 3D měření a testování. Pro závod v Horce nad Moravou hledáme vhodné kandidáty na pozici SMĚNOVÝ MISTR Místo výkonu práce: Horka nad Moravou Termín nástupu: po domluvě, protože na dobré pracovníky si rádi počkáme Směnnost: třísměnný provoz Co Váš čeká? Vaším úkolem bude zabezpečit plnění výrobních příkazů, toho docílíte správným vedením podřízených zaměstnanců – budete zajišťovat dělbu práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a čase. Budete kontrolovat plnění přidělených úkolů a vyhodnocovat jejich výsledky. Dále budete zajišťovat a hospodárně využívat personální a strojní kapacity výrobních linek.

Dělník montáže - mzda až 26.800Kč

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | MONTIX, a. s. je českou společností specializovanou na výrobu plastových dílů, montážní podskupiny a kompletní sestavy zejména pro automobilový průmysl, ale i další průmyslová odvětví. V závodě Horka nad Moravou probíhají montáže podskupin a kompletace světlometů. Pro závod Horka nad Moravou hledáme vhodné kandidáty na pozici DĚLNÍK MONTÁŽE Místo výkonu práce: Horka nad Moravou Termín nástupu: po domluvě, protože na dobré pracovníky si rádi počkáme Směnnost: Třísměnný provoz (ranní – odpolední – noční) Co Váš čeká? Vaší náplní práce bude obsluha montážních linek, kde budete montovat a kompletovat světlomety a kontrolovat jednotlivé díly. Nemusíte mít s montáží zkušenosti, vše Vás naučí náš zkušený školitel pro dělníky montáže a bude Vám oporou při dalším rozvoji.

Hlavní mistr

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | MONTIX, a. s. je českou společností specializovanou na výrobu plastových dílů, montážní podskupiny a kompletní sestavy zejména pro automobilový průmysl, ale i další průmyslová odvětví. V závodě Horka nad Moravou probíhají montáže podskupin a kompletace světlometů. Pro závod Horka nad Moravou hledáme vhodné kandidáty na pozici HLAVNÍ MISTR Místo výkonu práce: Horka nad Moravou Směnnost: třísměnný provoz Co budete dělat Vést a zastupovat mistry. Zabezpečovat plnění výrobních příkazů, kontrolovat plnění přidělených úkolů a vyhodnocovat jejich výsledky. Vašim úkolem bude připravit a zabezpečit kompetenční matici a tréninky pro operátory výroby a dodržování plánu tréninkových činností. Provádět kontrolu v řízení a přidělování úkolů a pracovních činností na základě specifikací a dodatků plánování a v souladu s termíny, kvalifikacemi zaměstnanců, ekonomickým využíváním materiálu a pracovního vybavení. Provádět kontrolu v hospodárném využívání personálních a strojních kapacit výrobních linek a pokles ztrátových časů včetně SMED. Vašim úkolem bude provádět kontrolu efektivní dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a čase.

Manipulační dělník v Přerově - pouze ranní směna

Přerov - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Co Vám můžeme nabídnout? •stabilní práci ve firmě se zázemím silné nadnárodní společnosti •férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům •práci v jednosměnném provozu na ranní směnu - volný čas pro sebe a rodinu •25 dnů dovolené a další zajímavé bonusy •nástup hned Jaká bude Vaše pracovní náplň? •zametání dílen, svážení odpadu na sběrné místo, mytí jedné dílny strojem •svážení odpadů drážním vozítkem "bulhar" Jaké jsou naše požadavky? •fyzická zdatnost •spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost Jaká je naše nabídka? •práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva) •pracovní úvazek: 8 hodin/den, jednosměnný provoz •začátek pracovní doby mezi 6-8 ranní •mzda: 16000,- •bonusy: 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 90 kč, akciové programy, příspěvky na penzijní pojištění, firemní akce, firemní soutěže ... •nástup: hned Práce je vhodná i pro aktivní důchodce. V případě Vašeho zájmu prosím pošlete reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře. Děkujeme za Váš zájem.

Strojař

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Do mlékárenské firmy hledáme nové kolegy na pozici obsluhy stroje, který bude pracovat ve výrobě. Vaší činností bude: - obsluha stroje - případná údržba - vedení výrobní evidence - seřizování

Pracovník výroby

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Hledáte práci? Tak již nemusíte! Máme pro Vás skvělou nabídku. Hledáme nové kolegy na pozici: - operátor výroby - seřizovač - pracovník se stroji Nevyhovuje Vám ani jedna z uvedených pozic? Zašlete nám Váš životopis a třeba pro Vás nějakou nabídku najdeme. Práce se odehrává především ve dvou nebo ve tří směnném provozu.

Pracovník u linky

Hranice - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Pro firmu, která dodává propracované těsnící řešení do automobilového průmyslu hledáme nové kolegy, kteří se budou starat o obsluhu strojů na výrobu a zpracování pryže. Práce probíhá na tři směny nebo v nepřetržitém provozu. Ubytování nenabízíme.

Kontrolor/ka výroby

Olomouc - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Do mlékárenské firmy s dlouholetou tradicí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici kontrola výrovy. Nemusíte se bát nejedná se o nic těžkého a hledáme i lidi bez praxe. Vaší činností bude: - kontrola výrobků - případná údržba - doplňování Pokud se dobře zapracujete můžete si i polepšit. K vaší dosavadní praxi by se přidala i obsluha stroje, občasné opravy tohoto stroje a podobně.

Stabilní práce v Hranicích - i bez praxe

Hranice - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | V Hranicích na Moravě hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí mít jistotu práce. Vaší činností bude: - především práce ve výrobě, která zahrnuje montážní práce. Práce je vhodná pro muže i ženy a odehrává se tří směnném provozu.

Strážný Přerov

Přerov - Olomoucký kraj
18. 4. 2019 | Bezpečnostní služba přijme strážné pro Přerov, nepřetržitý provoz, vhodné pro SD a ID.

ASISTENT/TKA PRODEJE V LUXUSNÍ ITALSKÉ MÓDĚ

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Hledáme schopné a komunikativní jedince na pozici "asistent/tka prodeje" v luxusní společenské pánské a dámské módě v Olomouci. Tato práce je vhodná i pro muže a preferujeme osoby starší 30 let (avšak není podmínkou ) , tato práce není věkově limitovaná ! Vhodné i pro starší osoby. Směny: krátký / dlouhý týden , 12 hodinové nebo 10 - hodinové (dle otevírací doby centra)

Pracovník ve výrobě - jistá a stabilní práce! 2 směny

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | V Novém roce hledáme nové kolegy, kteří rozšíří naše řady! Nový kolega bude pracovat ve firmě, která patří k největším zaměstnavatelům v Olomouckém kraji a je největším výrobcem elektrických generátorů v České republice. Vaší náplní práce budou: - dílčí úkony při výrobě generátorů - jednoduchá kompletace generátorů - práce podle pracovních postupů Ač se to může zdát, nejde o nic těžkého, pokud jste šikovní a poctiví, tak si budeme rozumět.

OPERÁTOR VÝROBY - (Náborový příspěvek 5000 Kč)

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou automobilových sedaček, hledáme vhodné zaměstnance. Pracoviště Hranice.

Asistent/ka

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Do přátelského kolektivu mladé společnosti hledáme asistenta/ku jednatele.

OPERÁTOR VÝROBY - (Náborový příspěvek 5000 Kč)

Přerov - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou automobilových sedaček, hledáme vhodné zaměstnance. Pracoviště Hranice.

OPERÁTOR VÝROBY - (Náborový příspěvek 5000 Kč)

Hranice - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou automobilových sedaček, hledáme vhodné zaměstnance. Pracoviště Hranice.

Doručovatel listovní na kole - Dodejna Prostějov s náborovým příspěvkem

Prostějov - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den: *Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely v Prostějově. *Nezapomenete přibalit letáky a složenky. *Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. *Doručovat budete na kole (s případnou možností využití vlastního kola).

Pracovník úklidu/noční předák - mzda 20 000,- Kč

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Úklidová firma Geisler přijme zaměstnance na pozici Pracovník úklidu - noční předák do nákupní galerie v centru Olomouce. Do náplně Vaší práce bude patřit obsluha velkého mycího stroje, ale i klasický ruční úklid. Budete pro nás důležitou kontaktní osobou na směně v případě nenadálých situací jako jsou např. havárie vody apod., budete komunikovat s manažerem objektu a dohlížet na ostatní zaměstnance na směně. Pracovní doba: 21:00 - 09:00 hod v režimu krátký x dlouhý týden

Pracovník speciálního úklidu - náborový příspěvek 24 000,-Kč

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Pokud Vás nebaví stereotyp, rádi se učíte novým věcem, vlastníte ŘP sk. B a jste aktivní řidič, přidejte se k partě speciálního úklidu firmy Geisler. A co bude náplní Vaší práce? Práce s mycími stroji, mytí oken, generální úklidy firem, postavební úklidy apod. s výkonem práce v Olomouci a okolí, ale v případě potřeby vyjedete i na služební cestu mimo Olomoucký kraj. Samozřejmostí je zaučení - budete pracovat s lidmi, kteří již mají dlouholeté zkušenosti a budou Vám předávat svoje znalosti a pokud prokážete spolehlivost a zodpovědnost můžete se stát předákem čety.

Účetní na ŽL

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Dlouholetá a stabilní olomoucká společnost hledá účetní s živnostenským listem. Požadujeme min. 4 roky praxi kompletního účetnictví (vč. mezd a daní), dobrou znalost programu Pohoda, komunikativnost, spolehlivost a profesionalitu. Práce 1 den v týdnu v naší kanceláři v Olomouci. Další reference a zkušenosti výhodou. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Preferujeme uchazeče z Olomouce a blízkého okolí.

RECEPČNÍ

Olomouc - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníka na pozici recepční. Místo výkonu práce Edwards s r.o. Lutín, pracovní doba od 7:30 - 15:30 (PO-PÁ).

Lektor/ka M pro individuální výuku

Přerov - Olomoucký kraj
17. 4. 2019 | Hledáme nové posily na doučování matematiky v Přerově. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou prací není problém. Záleží jen na vás, kolik studentů budete učit, jedná se o brigádu na DPP. Můžeme vám nabídnout dlouhodobou spolupráci, podporu při organizaci výuky a odměnu dohodou. Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Pokud máte ukončené středoškolské vzdělání, pošlete svůj životopis na email lektordoucovani@skolapopulo.cz. Napište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Uklízečka /zkrácený úvazek

Mohelnice - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Společnost Montix a.s. hledá do svého týmu pracovníka na pozici uklízečka. • úklid ubytovny (pokojů, chodeb, kuchyňky a WC/sprch, kanceláře) • vhodné pro aktivní důchodce, ženy na MD • nástup možný dle dohody Pracovní poměr: práce na zkrácený úvazek nebo dohoda o provedení práce

Strážný / detektiv do obchodního domu: PŘEROV - Komuna

Přerov - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Práce s moderními bezpečnostními systémy, kamerový systém - obleková pozice. Stálá práce nebo brigáda. Směny 12. hodinové. Praxe výhodou - ne podmínkou. - ostraha prodejny, zadržování osob páchajících trestnou činnost - komunikace s klientem a zákazníky - kontrola zaměstnanců Neváhejte nás kontaktovat!

Fotograf/ka a kameraman/ka dětského letního tábora

Olomouc - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Baví tě fotografování a tvorba videí? Máš rád/a tábory? Vidíš smysl ve volnočasových aktivitách pro děti? Staň se našim táborovým fotografem a kameramanem a získej parádní brigádu na letní prázdniny. Jsme společnost, která pořádá zájmové aktivity pro děti. Mezi naše hlavní hodnoty patří kvalita, seriozní a profesionální přístup, spolehlivost a tradice od roku 1997. Rytmik Dětem o.p.s hledá do svého týmu fotografa a kameramana pro letní dětský tábor. Náplní pozice je tvorba fotografií a videí pro propagační účely našich táborů. Tábor bude probíhat od 21.7.2019 do 30.7.2019 v okrese Pelhřimov. Nabízíme odměnu 5 000 Kč za celý turnus (10 dní), včetně následného zpracování fotografií a videí. Velmi rádi o tobě uslyšíme, všechny životopisy pečlivě čteme a snažíme se vždy odpovědět. Vážíme si všech uchazečů. Prosíme, přilož také k životopisu motivační dopis, který je pro nás důležitý. Těšíme se na osobní setkání. Napiš nám.

Technik čističky odpadních vod

Šumperk - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | CeramTec Czech Republic s.r.o. jako součást mezinárodního koncernu CeramTec je dodavatelskou a prodejní organizací v oblasti vyspělých keramických výrobků se sídlem v Šumperku. U nás v CeramTecu pracujete s jedním z fascinujících materiálů naší doby – s pokročilou technickou keramikou. Tento materiál je použitelný od automobilového průmyslu až po lékařskou techniku a letecké technologie. Hledáme nového kolegu, novou kolegyni na pozici technik ČOV Budete se věnovat především - provozu a údržbě mikrofiltrace výstupních technologických vod. - odebírání vzorků dle provozního řádu zařízení ČOV. - výpomoci na pracovišti údržby.

Prodavač/ka na MO č. 385 Štíty, HPP, stravenky

Šumperk - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Hledáte různorodou práci, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás! Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. přijme prodavačku! Pracovní náplň: • obsluha zákazníků • práce na pokladně • doplňování zboží na prodejně • kontrola záruční lhůty a správnosti cen • další práce, související s chodem maloobchodní prodejny

OPERÁTOR/KA VÝROBY - olomoucko - 2.směnný provoz

Olomouc - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | POHOVORY od 17.4.2019 od 9 do 14 hodin. Jedná se o práci kompletaci segmentů, vybalovaní, kompletace, montážní práce, balení, expedice. 8 hodinová pracovní doba. Dvousměnný provoz. V případě zájmu možnost přesčasů za 30% ze základu navíc (nikoliv podmínka!) a možnost ušetřit dovolenou, nebo mít mnohem více peněz k výplatě. Nástup možný od 2.5. 2019 Možnost exkurze - prohlídky pracoviště a vyzkoušet si

Technolog

Šumperk - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | CeramTec Czech Republic s.r.o. jako součást mezinárodního koncernu CeramTec je dodavatelskou a prodejní organizací v oblasti vyspělých keramických výrobků se sídlem v Šumperku. U nás v CeramTecu pracujete s jedním z fascinujících materiálů naší doby – s pokročilou technickou keramikou. Tento materiál je použitelný od automobilového průmyslu až po lékařskou techniku a letecké technologie. Hledáme nového kolegu, novou kolegyni na pozici TECHNOLOG Co Vás čeká? zajišťování a organizování technologické přípravy výroby, navrhování toku materiálu, návaznosti pracovišť apod., vypracování technologických předpisů, norem spotřeby práce a technologičnosti konstrukce, zajištění časového měření rozborovými metodami a jejich vyhodnocení, ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit.

Brusič

Šumperk - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | CeramTec Czech Republic s.r.o. jako součást mezinárodního koncernu CeramTec je dodavatelskou a prodejní organizací v oblasti vyspělých keramických výrobků se sídlem v Šumperku. U nás v CeramTecu pracujete s jedním z fascinujících materiálů naší doby – s pokročilou technickou keramikou. Tento materiál je použitelný od automobilového průmyslu až po lékařskou techniku a letecké technologie. Hledáme nového kolegu, novou kolegyni na pozici BRUSIČ Budete se věnovat především - konvenčnímu broušení – obsluha tzv. ruční brusky nakulato, - nebo plochému broušení, - nebo CNC broušení, - práci s technickou keramikou, do které Vás zaškolíme.

Olomouc - Hledáme hospodyně, paní na úklid

Olomouc - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Jde o úklidy domácností našich zákazníků a úklidy firem. Firmy i domácnosti se nachází v Olomouci a jejím nejbližším okolí. Pracovní dobu nastavíme podle Vašich možností. Pro budoucí hospodyni musí být samozřejmostí pečlivost, zodpovědnost a smysl pro pořádek. Odměníme Vás podle Vašich výsledků, minimálně 115 Kč čistého za hodinu. Po zapracování nabízíme příspěvek na dopravu. Chcete se stát součástí našeho týmu? Životopis a informaci proč bychom si měli vybrat právě Vás pošlete prostřednictvím odpovědi na tuto nabídku, kliknutí na zelené tlačítko ODPOVĚDĚT, které se nachází dole pod inzerátem.

Pecíř

Šumperk - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | CeramTec Czech Republic s.r.o. jako součást mezinárodního koncernu CeramTec je dodavatelskou a prodejní organizací v oblasti vyspělých keramických výrobků se sídlem v Šumperku. U nás v CeramTecu pracujete s jedním z fascinujících materiálů naší doby – s pokročilou technickou keramikou. Tento materiál je použitelný od automobilového průmyslu až po lékařskou techniku a letecké technologie. Hledáme nového kolegu, novou kolegyni na pozici PECÍŘ Budete se věnovat především - obsluze zkoksovací pece (naplnění a spuštění programu). - obsluze výpalové pece (naplnění, programování, kontrola kvality, …).

Řidič/řidička Javorník - náborový příspěvek až 20 000 Kč

Javorník - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | zajišťování osobní autobusové přepravy cestujících dle standardů společnosti

Řidič/řidička Mohelnice - náborový příspěvek až 20 000 Kč

Mohelnice - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | zajišťování osobní autobusové přepravy cestujících dle standardů společnosti

Oddílový/á vedoucí dětského letního tábora

Olomouc - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Baví tě práce s dětmi? Máš rád/a tábory? Vidíš smysl ve volnočasových aktivitách pro děti? Staň se našim oddílovým táborovým vedoucím a získej parádní brigádu na letní prázdniny. Jsme společnost, která pořádá zájmové aktivity pro děti. Mezi naše hlavní hodnoty patří kvalita, seriozní a profesionální přístup, spolehlivost a tradice od roku 1997. Rytmik Dětem o.p.s hledá do svého týmu oddílového táborového vedoucího. Součástí této pozice, je také spolupodílení se na programové náplni tábora. Výhodou je, pokud se uchazeč věnuje nebo věnoval jedné z následujících činností: - tanec - sport - angličtina - divadlo - výtvarná činnost Tábor bude probíhat od 21.7.2019 do 30.7.2019 v okrese Pelhřimov. Nabízíme odměnu 3 000 Kč za celý turnus (10 dní). Velmi rádi o tobě uslyšíme, všechny životopisy pečlivě čteme a snažíme se vždy odpovědět. Vážíme si všech uchazečů. Prosíme, přilož také k životopisu motivační dopis, který je pro nás důležitý. Těšíme se na osobní setkání. Napiš nám.

Noční hlídač a zásobovač dětského letního tábora

Olomouc - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Baví tě práce s dětmi? Máš rád/a tábory? Vidíš smysl ve volnočasových aktivitách pro děti? Staň se našim táborovým nočním hlídačem a pomocníkem a získej parádní brigádu na letní prázdniny. Jsme společnost, která pořádá zájmové aktivity pro děti. Mezi naše hlavní hodnoty patří kvalita, seriozní a profesionální přístup, spolehlivost a tradice od roku 1997. Rytmik Dětem o.p.s hledá do svého týmu nočního hlídače a pomocníka pro letní dětský tábor. Tábor bude probíhat od 21.7.2019 do 30.7.2019 v okrese Pelhřimov. Nabízíme odměnu 3 000 Kč za celý turnus (10 dní). Velmi rádi o tobě uslyšíme, všechny životopisy pečlivě čteme a snažíme se vždy odpovědět. Vážíme si všech uchazečů. Prosíme, přilož také k životopisu motivační dopis, který je pro nás důležitý. Těšíme se na osobní setkání. Napiš nám.

Finanční controller

Hranice - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Rozumíte číslům a práce s nimi je pro Vás zábavou?! V případě, že ANO → určitě nepřehlédněte naši nabídku ☺!!! Do společnosti, kterou lze označit za jedničku v automobilovém průmyslu, hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici Finanční controller. Hlavní pracovní náplní je kontrola a správa finančních operací, analýzy a vyhodnocování transakcí, ověřování kapitálových projektů.

User Support Operator

Prostějov - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | • Odpovědnost za procesování a řešení požadavků klientů v oblasti podpory IT • Příjem požadavků a jejich zpracování dle nastavených procesů v prostorách klientů společnosti • Řešení technických problémů přes nástroje vzdálené podpory • Instalace a konfigurace systémového a programového vybavení • Zpracování požadavků dle definovaných SLA • Řízení životního cyklu incidentů, eskalace

Pracovník vnitřní služby - Depo Prostějov - odpolední směny

Prostějov - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a převlečete se do pracovního (odpolední směny). *Budete pořizovat balíkové zásilky do PC, třídit je na jednotlivé doručovací okrsky, vážit, nakládat, vykládat, vypravovat zásilky. *Pracovat budete v zázemí Depa Prostějov v Kralicích na Hané.

Manipulant

Mohelnice - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | MONTIX, a. s. je českou společností specializovanou na výrobu plastových dílů, montážní podskupiny a kompletní sestavy zejména pro automobilový průmysl, ale i další průmyslová odvětví. Volná pozice: MANIPULANT Místo výkonu práce: MOHELNICE. Termín nástupu: po domluvě, protože na dobré pracovníky si rádi počkáme Směnnost: nepřetržitý. Co Váš čeká? Vaší náplní práce bude včasné dodávání výrobního materiálu podle zakázky (tzn. druh materiálu, množství, místo dodání) před spuštěním výroby, během výroby a po ukončení výroby. Kromě toho budete i odvážet hotové výrobky a výrobní odpad. Budete manipulovat s gitry a rollboxy pomocí manipulačního vozíku. A aby vše mohlo fungovat, budete komunikační spojkou mezi skladem a výrobou.

Doručovatel balíkový moto - Hranice s náborovým příspěvkem

Hranice - Olomoucký kraj
16. 4. 2019 | Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Připravíte si balíky a poskládáte je do vozu tak, aby se Vám dobře rozvážely v Hranicích a blízkém okolí. *Dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Po návratu zkontrolujete, co případně zbylo a bezpečně to uložíte na poště.

Servírka v Grill Pub

Olomouc - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Do našeho mladého a neustále se rozvíjejícího týmu přijmeme novou kolegyni či kolegu na hlavní pracovní poměr. Směny nerovnoměrně rozvržené, dle domluvy - ve všední dny především práce přes obědy a pátek, sobota, neděle - každý druhý týden. Práce zahrnuje obsluhu, servis, vychystávání a roznos pití, roznos jídla, obsluha společenských akcí,... Prosíme pouze vážné zájemce, aby zasílali své životopisy na uvedený email.

Směnová vedoucí - (na HPP, ranní směny, stabilita, stravenky)

Jeseník - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Stabilní úklidová společnost hledá ženu od 18 let na pozici: SMĚNOVÉ VEDOUCÍ. Místo výkonu práce: Jesenická nemocnice. Náplň práce: *koordinace úklidových pracovnic *rozvrh a zajištění směn *řešení požadavků klienta (nemocnice) *nejedná se o administrativní pozici! Požadavky: *základní znalost PC *komunikativní osobnost *vítáme dřívější zkušenosti na obdobné pozici *schopnost vést skupinu lidí *min. vyučena Nabízíme: *mzda: 15 000,-Kč/měs.- nástupní plat *stravenky *zákonné příplatky *denní směny: PO - PÁ: 6:00 - 14:00 *více informací poskytneme u osobního pohovoru Pokud projevíte zájem o danou pozici, zašlete nám Váš profesní životopis: pavlikova@ivacom.cz Děkujeme....

obsluha VZV

Prostějov - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Sběr separovaného odpadu, obsluha VZV, třísměnný provoz pondělí až pátek

logistik

Prostějov - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Sběr separovaného odpadu, jednosměnný provoz

Administrátor/ka - střídač/ka přepážek - pošta Hranice 1

Hranice - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den: *budete zastupovat vedoucí pošt a pracovníky přepážek na malých poštách v době jejich absencí v působnosti řídící pošty Hranice 1. *naladíte se do dobré nálady a s úsměvem otevřete přepážku. *budete pomáhat lidem odeslat poštu, vyplácet poukázky a důchody, vydávat balíčky. *během dne zároveň prodáváte poštovní ceniny a další služby, můžete potěšit i doplňkovým zbožím. *nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření, aj.). *jste k dispozici pro radu či informaci.

Doručovatel balíkový motorizovaný - Depo Olomouc

Olomouc - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Připravíte si balíky a poskládáte je do vozu tak, aby se Vám dobře rozvážely v Olomouci a okolí. *Dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Po návratu zkontrolujete, co případně zbylo a bezpečně to uložíte na poště.

Prodavač/-ka v obsluhovaném úseku lahůdek_Prostějov

Prostějov - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde tě všechno naučí? Pokud jsi na tyto otázky odpověděl/a) ANO, pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka v obsluhovaném úseku lahůdek pro naši prodejnu v Prostějově (Janáčkova) Jak bude vypadat tvůj pracovní den? *Ráno si připravíš svůj úsek pro zákazníky – nakrájíš sýry a salámy, doplníš saláty. *Během dne obsluhuješ zákazníka a doplňuješ sortiment. *Dokážeš zákazníkovi poradit a nabídnout mu ještě něco dalšího na chuť. *Tvé vstřícné chování a úsměv na tváři způsobí, že se zákazník rád vrátí.

Lektor/ka anglického jazyka do mateřské školy - pedagogické zaměření

Olomouc - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Hledáme nové posily - nejlépe s pedagogickým zaměřením na individuální doučování anglického jazyka pro žáky základních a středních škol. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou brigádou není problém. Můžeme Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky. Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč. Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Pokud je Vám minimálně 18 let a máte ukončené středoškolské vzdělání, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nám zavolejte. Popište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Přijmeme nové lektory pro individuální doučování angličtiny a francouzštiny

Olomouc - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Hledáme nové posily na individuální doučování anglického a francouzského jazyka pro žáky základních a středních škol. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou brigádou není problém. Můžeme Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky. Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč. Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Pokud je Vám minimálně 18 let a máte ukončené středoškolské vzdělání, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nám zavolejte. Popište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Přijmeme nové lektory pro individuální doučování matematiky

Olomouc - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Hledáme nové posily na individuální doučování matematiky pro žáky základních a středních škol. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou brigádou není problém. Můžeme Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky. Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč. Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Pokud je Vám minimálně 18 let a máte ukončené středoškolské vzdělání, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nám zavolejte. Popište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Prodavač/ka na MO č. 516, Lipník nad Bečvou , HPP

Lipník nad Bečvou - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Hledáte různorodou práci, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás! Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. přijme prodavačku! Pracovní náplň: • obsluha zákazníků • doplňování zboží na prodejně • práce na pokladně • kontrola záruční lhůty a správnosti cen • další práce, související s chodem maloobchodní prodejny

Pracovník výroby koření

Přerov - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | - navažování, vychystávání a míchání koření i směsí koření dle receptur v daném poměru - práce se čtečkami, terminály, informačními technologiemi - práce v „čisté zóně“ a s tím související hygienické postupy, důkladné čištění strojů a pracovních pomůcek - dvousměnný provoz (6:00 – 14:15, 14:15 – 22:30).

Obsluha balení

Přerov - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | - obsluha balicí linky - strojní i ruční balení výrobků - zajišťování sanitace technologie a pracovních pomůcek - dvousměnný provoz (6:00 – 14:15, 14:15 – 22:30).

Pizzař/pizzařka

Litovel - Olomoucký kraj
14. 4. 2019 | Příprava, výroba originální pizzy. Zkušenosti v této činnosti vítáme, není však podmínkou.

Pizzař/pizzařka

Konice - Olomoucký kraj
14. 4. 2019 | Příprava, výroba originální pizzy. Zkušenosti v této činnosti vítáme, není však podmínkou.

Řidič rozvozu pizzy a jídel

Litovel - Olomoucký kraj
14. 4. 2019 | Rozvoz pizzy a jídel firemním vozem

Řidič rozvozu pizzy a jídel

Konice - Olomoucký kraj
14. 4. 2019 | Rozvoz pizzy a jídel firemním vozem

Skladník/ce

Hranice - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Jsme ryze česká společnost zabývající se výrobou optických dílů pro automobilový průmysl. Na trhu již působíme 18 let. I přes rostoucí počet zaměstnanců se snažíme zachovat ráz rodinné firmy s individuálním přístupem k zaměstnancům. Svou prací, díky využití nejnovějších technologií a důrazu na vysokou kvalitu výrobků, přispíváme k bezpečnému provozu na silnicích. Nyní hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: SKLADNÍK/CE Pokud se nebojíte nových výzev, jste člověkem spolehlivým a chcete pracovat na této pozici, tak možná jste to právě Vy koho hledáme.

Operátor/ka výroby - lisař/ka plastů

Hranice - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Je kvalita a přesnost Vašeho motto? Jsme ryze česká společnost zabývající se výrobou optických dílů pro automobilový průmysl. Na trhu již působíme 18 let. I přes rostoucí počet u zaměstnanců se snažíme zachovat ráz rodinné firmy s individuálním přístupem k zaměstnancům. Svou prací, díky využití nejnovějších technologií a důrazu na vysokou kvalitu výrobků, přispíváme k bezpečnému provozu na silnicích. Nyní hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: OPERÁTOR/KA VÝROBY - LISAŘ/KA PLASTŮ Co vás čeká? - odebírání, opracování, manipulace, kontrola a balení plastových výlisků. BLIŽŠÍ INFORMACE O TOM, CO PRÁCE U NÁS OBNÁŠÍ, SE DOZVÍTE NA NEZÁVAZNÉ PROHLÍDCE FIRMY!

Montážní dělník/ce v Uničově s náborovým příspěvkem 16.000,- Kč

Uničov - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Chyťte svou novou pracovní příležitost a staňte se součástí prestižní mezinárodní společnosti ve výrobě domácích spotřebičů. Jste spolehliví, samostatní a již nechce pracovat více jak pět dní v týdnu? V tom případě se s Vám rádi potkáme a provedeme Vás naši moderní a čistou výrobou. Budete se věnovat především • montážní a výrobní činnost

Automechanik

Přerov - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Hledáme schopného automechanika s praxí do zaběhnutého kolektivu menšího autosalonu se servisem. Praxe autoelektrikáře výhodou. Mzda: 25 000 Kč - 30 000 Kč - základní mzda + bonusy Pracovní doba - 7.00 - 15.30 hod, možnost práce přesčas Práce je na HPP (možno i jinak dle dohody)

Doručovatel balíkový moto - Depo Prostějov

Prostějov - Olomoucký kraj
15. 4. 2019 | Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Připravíte si balíky a poskládáte je do vozu tak, aby se Vám dobře rozvážely v Prostějově a okolí. *Dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Po návratu zkontrolujete, co případně zbylo a bezpečně to uložíte na poště.

Hledáme nového kolegu či kolegyni na helpdesk!

Hranice - Olomoucký kraj
14. 4. 2019 | Hledáte novou výzvu a máte zkušenosti s prací na helpdesku? Pro zavedenou a stabilní společnost v Hranicích hledáme nového kolegu či kolegyni pro podporu na technický helpdesk! Máte alespoň středoškolské vzdělání technického zaměření a praxi na podobné pozici? Angličtina pro denní komunikaci není problém a jste komunikativní osobnost? Umíte rychle a efektivně hledat informace? Tak to hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis! Na své nové pozici budete zodpovídat za: - technickou podporu zákazníků, příjem, řešení či přerozdělení jejich požadavků - jednání s klienty a poskytování pomoci - komunikaci s dalšími kolegy a odděleními firmy

Hledáme zkušeného obchodníka s angličtinou!

Olomouc - Olomoucký kraj
14. 4. 2019 | Pro významnou nadnárodní firmu s pobočkami po celém světě hledáme OBCHODNÍKA pro technický prodej. Nebudete prodávat jeden a ten stejný produkt, budete prodávat řešení, které Vašim klientům na průmyslovém trhu ušetří čas a peníze! Jste samostatná osobnost a nebojíte se akvizicí? Angličtina pro denní komunikaci není problém? Tak to hledáme právě Vás a těším se na životopis v češtině a angličtině! Hlavní náplní Vaší nové práce bude identifikace a aktivní rozvíjení nových i stávajících obchodních příležitostí ve svěřeném regionu západního Slovenska a části Moravy a jejich úspěšné dotažení ke spokojenosti klienta. Zkrátka musíte poznat potřeby klientů a navrhnout to správné řešení. Vaše obchodní výsledky poté vyhodnotíte a odreportujete. Samozřejmostí je pak profesionální reprezentace firmy a odborné poradenství pro klienty.

Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně

Olomouc - Olomoucký kraj
13. 4. 2019 | • pracovní poměr na základě uzavření pracovní smlouvy nebo dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti • zázemí stabilní firmy • práci v příjemném lázeňském prostředí a kolektivu • odpovídající mzdové ohodnocení • pracovní doba – 12 hodinové směny – krátký a dlouhý týden – dle rozpisu směn • příspěvek na stravu, výměnné rekreace, zvýhodněný mobilní tarif, odměny při životním výročí, bezúročné půjčky • místo výkonu práce – Slatinice • nástup dle dohody

Prodavač/ka v prodejně potravin

Prostějov - Olomoucký kraj
13. 4. 2019 | Prodejna potravin v Prostějově přijme prodavače/ku. Střídání ranní a odpolední směny.

Vedoucí nákupu

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | - řízení a koordinace činnosti útvaru - zajišťování včasného a plynulého zásobování surovin, materiálu a zboží - vyhledávání vhodných dodavatelů materiálu - udržování zásob materiálů v mezích norem

Pokojská - Penzion Slatina

Jeseník - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Penzion Slatina v Lipová lázně hledá do svého týmu novou kolegyni či kolegu na pozici hotelová pokojská. Co u nás budete dělat? každodenní úklid pokojů dle standardů firmy přispívat ke spokojenosti hostů a dobrému jménu penzionu

STROJÍRENSKÁ VÝROBA / náborový příspěvek 12.000 Kč

Přerov - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Do firmy se silným zázemím a tradicí přijmeme šikovné muže NA 3 SMĚNNÝ PROVOZ

Přijďte se podílet na výrobě!

Přerov - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Přijďte se podílet na výrobě a zpracování součástí do osobních a užitkových vozů Hledáme šikovné ženy i muže ! Náplní Vaší práce bude: - příprava materiálu pro další zpracování - kompletace plastových komponentů - provádění výrobní a kontrolní činnosti

Výrobní pracovník/pracovník expedice, 130 Kč/hod

Přerov - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Přijmeme výrobního pracovníka/expedienta do třísměnného provozu Celoroční práce na hlavní pracovní poměr

Operátor mlékárenské výroby

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Zajímá Vás potravinářská výroba, rádi se na ni budete podílet? Do Olomouce právě hledáme operátory mlékárenské výroby. Obsluha mlékárenských zařízení. Upozornění, jedná se o nekuřácké pracoviště.

ROLAŘ - obsluha odvíjecí stanice tiskového stroje

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Pojďte se podílet na vydávání známých deníků. Právě hledáme nové posily do našeho tiskařského týmu na pozici: ROLAŘ - obsluha odvíjecí stanice tiskového stroje. Náplň práce: Obsluha zařízení na odvíjení rolí papíru. Příprava rolí papíru k následnému zpracování a jejich evidence.

VÝROBNÍ PRACOVNÍK V OLOMOUCI

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Máme volná místa pro muže v Olomouci. Pomoc jeřábníkům s upevňováním nákladu a navigace jeřábníka, vázání Práce je ve 1-směnném provozu (ranní 6:00-14:30)

Asistenti montáží/nástupní bonus 8.000 Kč

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Nemůžete nebo nechcete pracovat na noční směny? Máme pro vás nabídku práce na dvě směny. Přijmeme šikovné muže i ženy. Náplní práce je obsluha strojů, montážní a kompletační práce.

STAVBYVEDOUCÍ PROSTĚJOV

Prostějov - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Stavební firma v Prostějově přijme stavbyvedoucího. Máte zkušenosti se stavebními pracemi a vedením týmu lidí? Pokud ano, hledáme právě Vás. Náplní práce bude dohlížet na průběh stavby a na pracovníky

Servírka Prostějov

Prostějov - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Do prostějovské firmy hledáme šikovnou servírku.

Hledáme Senior Engineering Managera!

Přerov - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Pro našeho klienta, nadnárodní firmu se slévárenským provozem na Přerovsku, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Engineering Manager. Máte prokazatelné zkušenosti s vedením technologie ve slévárenství či v těžkém strojírenství? Komunikace v angličtině pro Vás není problém? Tak to se těším na Váš životopis v angličtině i češtině. Na této pozici budete zodpovídat za kompletní vedení technologie ve slévárně – tepelné zušlechtění, inovace a vývoj, continuous improvement, technická podpora slévárny a zaujmete i roli v nadnárodní organizaci

pomocná pracovnice do kuchyně na HPP

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | pomocné práce v kuchyni, čištění, krájení zeleniny výroba salátů mytí nádobí, kotlů, pánví obsluha myčky nádobí, úklid jídelny možnost ranní i odpolední směny 6,00 - 14,30hodin 11,30 - 20,00 hodin

Dělník v navijárně - Mohelnice - smlouva ihned do kmene společnosti

Mohelnice - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Hledáme posily do našeho navijárenského týmu! Náplní vaší práce bude: * zatahování a dokompletace elektromotorů * zapojování vinutí elektromotorů * vkládání vinutí elektromotorů

OLOMOUC – Inženýr kvality

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Hledáte novou práci a máte zkušenosti z oddělení kvality? Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu na pozici Inženýra kvality. Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, 3+ roky praxe a angličtina pro Vás není problém, tak to hledáme třeba právě Vás! Na své nové pozici budete nejbližším spolupracovníkem manažera kvality a budete zodpovídat za: - dohlížení a kontrolu dodržování BOZP a PO - zavádění nových projektů do výroby - vedení a řízení interních neshod a vedení metrologie a kalibrace - vedení a testování a modifikací - interní a zákaznické audity a řešení reklamací (spoluúčast) - audit IATF (spoluúčast)

Asistenti při výrobě NÁSTUPNÍ BONUS AŽ 8.000 Kč

Hranice - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Pracovní pozice v Hranicích - zajímá vás svět automotivu? Pokud ano, nabízíme pracovní pozice v Hranicích, vhodná pro muže. - jednoduchá montážní a kompletační činnost

Elektromontér práce v zahraničí– i absolventi

Hranice - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Pouze ranní směny Elektro-montáž, částečně i mechanická montáž Měření elektrických veličin Práce s elektro dokumentací, výkresy

Prodavačka v obchodě se společenskou módou, i bez praxe až 28000

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Hledáte zajímavou práci, kde uplatníte své komunikační dovednosti? Bavilo by vás radit a pomáhat zákazníkům s výběrem obleků, košil a jiných druhů společenského oblečení? Pak pro vás máme nabídku! Firma Feratt fashion - zavedený obchod s pánskou značkovou módou hledá prodavačku na HPP. Pro našie prodejny v OC Olympia a City hledáme šikovnou prodavačku, schopnou poradit s výběrem oblečení pro společenské akce i každodenní nošení. V našich obchodech klademe důraz na příjemný servis, nikam nespěcháme a věnujeme se každému klientovi zvlášť.

Montážní dělník - Siemens - Mohelnice

Mohelnice - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | * montáž elektromotorů všech osových výšek * další práce dle pokynů mistra

Doručovatel listovní pěší - Olomouc s náborovým příspěvkem

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den: *Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely v Olomouci a okolí. *Nezapomenete přibalit letáky a složenky. *Dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. *Doručovat budete pěší pochůzkou.

Asistentka/Fakturantka

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Co vás čeká? Budete mít na starosti administrativu firmy, tzn. fakturace, komunikace se zákazníky a s dodavateli, vytváření reportů, příprava účetnictví

Prodejce nových vozů - zázemí silné společnosti, motivující ohodnocení

Olomouc - Olomoucký kraj
2. 4. 2019 | - objednávání nových vozů - aktivní komunikace s klienty během dodání nového vozu - nabídka financování (úvěry,leasingy)

Uklízeč/ka

Olomouc - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Uklízeč/ka v administrativním domě - 3 poschodí, dům po rekonstrukci, práce na dohodu, cca 4 -5 hodin/den

Obsluha CNC strojů, motivující ohodnocení, odměny, příspěvek na stravu a dopravu

Hranice - Olomoucký kraj
12. 4. 2019 | Čtení výkresové dokumentace ti není cizí? Staň se součástí moderního závodu s fajn kolektivem! - 2strojová obsluha CNC soustruhů, fréz nebo horizontek - záleží na Vás, co si zvolíte! - nachystání stroje a příprava nástrojů - odjetí kusu, jeho závěrečné změření pomocí měřidel Práce vhodná i pro ženy

SKLADNÍK/SKLADNICE - BALENÍ ZBOŽÍ - MOHELNICE

Mohelnice - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Pro naši pobočku v MOHELNICI přijmeme zaměstnance na pozici Skladového manipulanta/ky - BALIČ/KA. NÁPLŇ PRÁCE: >zodpovědnost za přípravu a balení >kompletace zboží na palety, balení, etiketování >práce se skenerem >vizuální a množstevní kontrola a evidence

Elektromechanik Hranice, přímo pod kmen, R+O směny, až 32000 Kč

Hranice - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé zaměstnance. ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI. VÍKENDY VOLNÉ. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY. NABÍZÍME: • práci ve stabilní mezinárodní společnosti • zaměstnání v kmenovém stavu • příspěvek na stravování • příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní či životní pojištění, jazykové kurzy, … • 25 dní dovolené • ranní a odpolední směny, víkendy volné • nástup: IHNED / dohodou NÁPLŇ PRÁCE: • elektroinstalační práce • montáž slaboproudých i silnoproudých elektrických zařízení, kabelových vedení • testování, měření elektrických veličin a parametrů

Provozní elektrikář Hranice, přímo pod kmen

Hranice - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé pracovníky na pozici provozní elektrikář. ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI. NÁPLŇ PRÁCE: • plánovaní a provádění elektro údržby strojů a zařízení • odstraňování a řešení poruch ve výrobě • provádění preventivních kontrol dle plánu

Strojní zámečník Hranice, přímo pod kmen

Hranice - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé pracovníky na pozici strojní mechanik/zámečník. ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI. NÁPLŇ PRÁCE: • oprava a údržba strojů a zařízení, • nastavování a seřizování strojů a zařízení, • kontrola strojů dle preventivních prohlídek a jejich čistění.

Montér Hranice, R+O směny, přímo pod kmen

Hranice - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme zkušené a spolehlivé zaměstnance na pozici montér. ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI. VÍKENDY VOLNÉ. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY. NÁPLŇ PRÁCE: • zakázková výroba - výroba a montáž dílů a zařízení • práce s technickou dokumentací • spolupráce při uvádění zařízení do provozu

Úklidová pracovnice

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Přijmeme pracovnici na HPP (pouze s ČID-částečný invalidní důchod nebo OZZ) na úklid výrobních prostor nebo kanceláří v podniku AŽD Olomouc-Bělidla (ul.Jana Roháče z Dubé). Úvazek po-pá, prac. doba 6-12h. Mzda 11500,- Kč Doprava-tramvaj č.4 zastávka Pavlovická -autobus č.11

řidič nákladní dopravy

Hranice - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | rozvoz masných a lahůdkářských výrobků

Nabízíme stabilní úklid - na HPP, krátké/plné úvazky, vhodné pro OZP, prémie,...

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Pracujte pro nás! Úklidová společnost hledá schopné lidi, kteří se nebojí manuální práce. Místo: FN Olomouc Jedná se o úklid zdravotnických prostor. Nástup: nejlépe ihned/dle domluvy. Mzda: od 79,80,-Kč/hod., příplatky, prémie. Směnnost - úvazek: *zkrácený/plný *jednosměnný/dvousměnný provoz *práce o víkendu *zbytek upřesníme u osobního pohovoru dle domluvy s provozním Práce je vhodná pro ženy/muže od 18 let, včetně zdravotně znevýhodněných a důchodců. Volejte, pište: pavlikova@ivacom.cz, tel. 605223351. Děkujeme...

Přijmeme nové lektory pro individuální doučování španělského jazyka s úrovní C1

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Hledáme nové posily na individuální doučování španělského jazyka s úrovní C1 pro studenty vysokých škol a dospělé. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou brigádou není problém. Můžeme Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky. Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč. Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Potvrzení o úrovni C1 může představovat certifikát, nebo například VŠ státnice. Pokud je Vám minimálně 18 let a máte ukončené středoškolské vzdělání, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nám zavolejte. Popište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Přijmeme nové lektory pro individuální doučování českého jazyka

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Hledáme nové posily na individuální doučování českého jazyka pro žáky základních a středních škol. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou brigádou není problém. Můžeme Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky. Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč. Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Pokud je Vám minimálně 18 let a máte ukončené středoškolské vzdělání, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nám zavolejte. Popište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Přijmeme nové lektory pro individuální doučování anglického jazyka s úrovní C1

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Hledáme nové posily na individuální doučování anglického jazyka s úrovní C1 pro studenty vysokých škol a dospělé. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou brigádou není problém. Můžeme Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky. Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč. Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Potvrzení o úrovni C1 může představovat certifikát, nebo například VŠ státnice. Pokud je Vám minimálně 18 let a máte ukončené středoškolské vzdělání, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nám zavolejte. Popište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Opraváři dřevěných palet- Olomouc- Holice

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Pro naši nově otevíranou provozovnu v Olomouci- Holicích, Sladkovského ul.přijmeme manuálně zručné opraváře dřevěných palet. Požadujeme fyzickou zdatnost. Pracovní doba po-pá, jednosměnný provoz do 16:00.

Máš blízko k technice a chceš využít angličtinu?

Loštice - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Hledáme šikovného člověka do oddělení 3D kvality. Tato pozice je vhodná i pro absolventy. JAK TO BUDE U NÁS PROBÍHAT: * nejprve tě kompletně zaškolíme pro práci s měřidly * jakmile se zadaptuješ a půjde ti to, pojedeš na speciální školení pro 3D stroj Zeiss a SW Calypso * budeš v kontaktu s nejmodernějšími výrobními i měřícími technologiemi * budeš spolupracovat s lidmi, kteří jsou špičkou ve svém oboru * pokud budeš mít dobré výsledky, máš možnost postoupit i na pozici vedoucího 3D kvality * Pyšníme se několika tituly Odpovědná firma roku a opakovaně patříme mezi 100 nejlepších firem v ČR. Naši zákazníci si nás vybrali, protože umíme uspokojit vysoké nároky na kvalitu při zachování očekávaného poměru cena/výkon. AŽ BUDEŠ VŠECHNO UMĚT, TVŮJ VÝSLEDEK PRÁCE BUDE: Správně provedená technická kontrola dílů a spokojenost na straně zákazníka. To znamená, že tvé každodenní úkoly budou: * měřit ručními měřidly, na optickém měřicím přístroji a na 3D měřicím stroji Zeiss Accura * zpracovávat výstupní dokumentaci pro vzorkování i pro sériové dodávky * komunikovat se zákazníky v případě reklamací, nového vzorkování * komunikovat se zákazníkem ohledně nových provedení, vyjasňování technické dokumentace a průběhu vzorkování * komunikovat s odděleními výroby a technické přípravy výroby

Pekař/-ka

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Cokoliv děláš, děláš to s chutí a s úsměvem? Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde tě všechno naučí? Pokud jsi na tyto otázky odpověděl /a ANO, pak hledáme právě tebe na pozici: Pekař/-ka pro naše prodejny Albert Šantovka, Zikova, Třída Kosmonautů Jak bude vypadat tvůj pracovní den? *Ráno upečeš pečivo a provoníš celou prodejnu. *Během dne postupně dopékáš další pečivo a staráš se o čistotu na úseku. *Dokážeš zákazníkovi poradit a nabídnout mu ještě něco dalšího na chuť. *Tvé vstřícné chování a úsměv na tváři způsobí, že se zákazník rád vrátí.

Prodavač/-ka (doplňování do úseku ovoce - zeleniny)

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Cokoliv děláš, děláš to s chutí a s úsměvem? Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde tě všechno naučí? Pokud jsi na tyto otázky odpověděl ANO, pak hledáme právě tebe na pozici: Prodavač/-ka (doplňování do úseku ovoce zelenina) pro naši prodejnu Albert_Zikova Jak bude vypadat tvůj pracovní den? • Máš přidělený svůj úsek ovoce - zeleniny na prodejně, o který se společně s kolegy staráte. • Doplňuješ zboží . • Kontroluješ data spotřeby a správné ceny. • Tvé vstřícné chování a úsměv na tváři způsobí, že se zákazník rád vrátí. • Pokud bude třeba, pomáháš svým kolegům na prodejně.

Klientský pracovník/ce - pošta Brodek u Přerova

Přerov - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den? *naladíte se do dobré nálady a s úsměvem otevřete přepážku. *budete pomáhat lidem odeslat poštu, vyplácet poukázky a důchody, vydávat balíčky. *během dne zároveň prodáváte poštovní ceniny a další služby, můžete potěšit i doplňkovým zbožím. *nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření, aj.). *jste k dispozici pro radu či informaci.

Pracovník vnitřní služby - Depo Olomouc s náborovým příspěvkem

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Jak bude vypadat Váš pracovní den: *Přijdete v domluvený čas do práce a převlečete se do pracovního (noční a odpolední směny). *Budete pořizovat balíkové zásilky na nočních směnách (vkládání dat do PC, příprava balíkových zásilek pro doručovatele, kontrola uvedených dat). *Budete vyúčtovávat zásilky s doručovateli na odpoledních směnách. *Pracovat budete v zázemí Depa Olomouc, Ladova 346/6, Olomouc Hejčín.

Recepční

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Hledáme šikovnou hotelovou recepční. - příjemné pracovní prostředí, možnost plánování směn, odpovídající finanční ohodnocení, zaškolení a pravidelné vzdělávání, praxi z hotelového provozu.

servírka/číšník - OBSLUHA JÍDELNY!!!

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | - práci na základě uzavření „Pracovní smlouvy" - krátký a dlouhý týden - pracovní doba 6,00 – 18,30 hodin, 12 hodinové směny - práce v lázeňské jídelně - příjemné lázeňské prostředí - podpora v dalším odborném vzdělávání - odpovídající mzdové ohodnocení - nástup dle dohody

KOVÁŘ Olomouc

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | * strojní kování na kovacích lisech LZK * ohřev materiálu v indukčních pecích * výměna nářadí na strojích

SKLADNÍK Uničov

Uničov - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | * manipulační práce s plechy * práce na venkovním skladu * práce s magnetem (zaučíme) * pouze ranní směna (6-14)

STROJVEDOUCÍ Uničov

Uničov - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | * obsluha lokomotivy, denní údržba lokomotivy * zajišťování přepravy železničními vozidly v areálu společnosti

VRCHNÍ TAVIČ Olomouc

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | * obsluha kelímkové pece Junker na 6t a IPK Intol 9t * příprava materiálu na váhovně * dolegování a úprava chemického složení tek. kovu * kontrola parametrů tekutého kovu při tavení (teplota TK, lití forem, očkování do proudu) v závislosti na kvalitě * práce na 3 směny * velká fyzická a tepelná zátěž

Mzdová účetní na částečný úvazek, nástup ihned.

Olomouc - Olomoucký kraj
11. 4. 2019 | Hledáme účetní na částečný úvazek. Zpracování docházek, mezd. Vyřizování nesporných jednání s úřady - finančákem, sociálkou. Zpracování součinností a exekucí.

Údržbář - až 150 Kč/hod.

Hranice - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Pro zajetou firmu s dlouholetou tradicí přímo v Hranicích hledáme údržbáře nejlépe s schopností nastavování svařovacích zařízení. Vaší činností bude: - zajištění pořádku a čistoty - opravy a údržba strojů a zařízení - zajištění plánovaných oprav - dohled nad úklidovými pracemi

Kuchař/kuchařka

Přerov - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Restaurace Tribuna v Přerově příjme kuchaře/kuchařku na krátký dlouhý týden nebo na odpolední směny. Více informací na telefonim čísle 774 557 711 nebo na restauraci

Reklamní produkční

Olomouc - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Naše oddělení reklamní výroby hledá do týmu člověka s vyřídilkou a zkušenostmi v zakázkové výrobě na pozici reklamní produkční. Kdo k nám má dveře otevřené Pro práci na této pozici se ti bude hodit systematičnost, pečlivost a zkušenost s prací na PC. Velkou výhodou pak bude zkušenost s reklamní, případně tiskovou produkcí. Jaká bude náplň tvé práce? Jako reklamní produkční budeš komunikovat s našimi zákazníky i dodavateli reklamní výroby. Budeš tak mít na starosti například nákup materiálu nebo expedici hotových zakázek. Čeká tě tu také administrativa v podobě zakládání zakázek dle kalkulací obchodníků, kontrola vyúčtování, vytváření objednávek s dodavateli apod. Na starost budeš mít také chod naší recepce (péče o příchozí zákazníky, příjem materiálu nebo expedice zakázek) a vytváření dokumentů podle aktuálních potřeb firmy.

Řidič do/nad 3,5t - prémie, stravenky, možnost práce na dohodu,...

Olomouc - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Dlouholetá prádelenská společnost hledá pro novou zakázku: ŘIDIČE NÁKLADNÍHO VOZIDLA do/nad 3,5t. Místo: FN Olomouc Náplň práce: rozvoz a svoz prádla v areálu zdravotnického zařízení. Směnnost: PO - PÁ, jednosměnný provoz. Úvazek: plný, na 8 hod., na HPP, je zde možnost práce na DPP/DPČ. Požadavky: * ŘP sk. C + platný profesní průkaz. * ŘP sk. B - aktivní řidič Nabízíme: * Mzda: cca 21 500,-Kč/měsíc (mzda na závislosti odpracovaných hodin - měsíční fond pracovní doby) * stravenky: 118,-Kč/prac. den * 25 dnů dovolené * možnost využití rekreačního areálu v Pasohlávkách zdarma pro zaměstnance a jeho nejbližší rodinné příslušníky. Nástup: nejlépe ihned. Pokud Vás daná pozice oslovila, je nutné nám zaslat životopis: pavlikova@ivacom.cz. Děkujeme....

Stabilní úklid pro ženy - Prostějov, na HPP, příplatky, prémie, a další...

Prostějov - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Nabízíme stabilní úklidovou pozici pro manuálně zručné ženy od 18 let. Místo: Nemocnice - Prostějov. Náplň práce: jedná se o úklid zdravotnického zařízení. Směnnost: na výběr: 1.Oční oddělení: PO - PÁ, od 9:00 - 15:00 hod., víkendy volné - nástup: od 1.6.2019 2. Infekční oddělení: střídavé ranní/odpolední směny + 1x za 14 dní víkend - nástup ihned 3. Úklid haly vestibul: střídavé ranní/odpolední - 1x za 14 dní víkend - nástup ihned 4. Úklid operačních sálů: střídavé ranní/odpolední + víkendy. - nástup možný ihned. Mzda: od 79,80,-Kč/hod., zákonné příplatky, prémie dle výkonu... V případě zájmu nás kontaktujte: pavlikova@ivacom.cz, tel: 605-223-351. Děkujeme...

Specialista prodeje produktů - pošta Hranice 1

Hranice - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den: *naladíte se do dobré nálady a s úsměvem otevřete přepážku. *budete poskytovat služby v souladu s poštovními podmínkami a podmínkami obchodních partnerů. *vaším úkolem bude poskytování profesionálních služeb v oblasti bankovních produktů a pojistných služeb (klientský servis produktů aliančních partnerů České pošty, s.p. - zejména skupiny ČSOB). *budete mít zodpovědnost za metodickou správnost uzavřených produktů a samostatně zajišťovat akviziční činnost na poště. *budete poskytovat metodickou podporu ostatním zaměstnancům.

Doručovatel listovní motorizovaný - Prostějov (náborový příspěvek až 15 000 Kč)

Prostějov - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den: *Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely v Prostějově a okolí. *Nezapomenete přibalit letáky a složenky. *Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. *Doručovat budete servisovaným služebním vozem.

Klientský pracovník/ce specialista - pošta Jezernice

Přerov - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den: *naladíte se do dobré nálady a s úsměvem otevřete poštu. *budete pomáhat lidem odeslat poštu, vyplácet poukázky a důchody, vydávat balíčky. *během dne zároveň prodáváte poštovní ceniny a další služby, můžete potěšit i doplňkovým zbožím. *nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření, aj.). *jste k dispozici pro radu či informaci.

Pracovník třídění listovních zásilek - Olomouc

Olomouc - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | - manipulace se zásilkami, třídění (ruční i strojní) - práce v nočních směnách (17:45 - 04:15 hod) - místo - Jeremenkova, Olomouc

Řidič sk. B s rekvalifikací na sk. C s profesním průkazem - Olomouc

Olomouc - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | * řízení vozidla - dodávky, rozvoz a svoz poštovního materiálu * vlastní nakládka a vykládka poštovního materiálu * začátek i konec směn v Olomouci (ul. Ladova) * účast na rekvalifikačním kursu na sk. C s profesním průkazem v autoškole

Pracovník úklidu Olomouc

Olomouc - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | hledám paní na úklid prodejny Decathlon na Horním láně. Pracovní doba Pondělí až pátek od 8:15 - 11 :00. Mzda 90Kč/hod.

Pokladník hotovosti a cenin

Olomouc - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | * pokladní služby - příděly a odvody finanční hotovosti a cenin * hotovostní styk s ČNB, přepočítávání peněz * účtování odeslaných i došlých odvodů a přídělů * zpracování tuzemských bankovek a mincí * zásobování pošt vybranými komoditami * práce ve směnném provozu: ranní - odpolední - noční

Kontrolor kvality bez praxe - PROSTĚJOV

Prostějov - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Chcete být pánem svého času a mít i 5 dní volna v kuse? Hledáme manuálně zručné kontrolory kvality s výborným zrakem a šikovnými ručičkami. Nabíráme do společnosti vyrábějící komponenty do automobilového průmyslu, zejména různé pružinky a stabilizátory. Budete kontrolovat kvalitu dílů a provádět drobné mechanické opravy. Práce není náročná. Na vše vás zaučíme!

Jednoduchá práce pro všechny - Hranice

Hranice - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | Hledáme všechny, kdo mají chuť do práce v Hranicích. Vyrábíme těsnění do aut. Staň se součástí týmu! Budete obsluhovat stroje, které vyrábí těsnění do automobilů. Práce je jednoduchá. Na všechny pozice vás zaučíme!

!!Strojní dělník/ce - Přerov - ubytování zdarma!!

Přerov - Olomoucký kraj
10. 4. 2019 | - práce na horizontce - na pracovišti proběhne kompletní zaškolení, bude se Vám věnovat zkušený kolega, který Vás vše naučí :-) - nastavení stroje, ustavení obrobku, vyrovnání a ustavení polohovadel a speciálních přípravků, frézování pomocí úhlových hlav - seřízení stroje - obsluha stroje – hrubování ploch a otvorů, frézování úkosů, konečné opracování ploch, vystružování přesných otvorů, řezání závitů - vrtání speciálním nářadím na velké otvory

Technik - Údržbář strojů

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Pro významnou firmu z Olomouce hledáme nového kolegu na pozici Technik - Údržbář strojů. Máte zkušenosti na podobné pozici? A máte potřebné vzdělání? Pak hledáme právě Vás! Na této pozici budete zodpovědní za: - zajištění nastavení, seřízení, chodu a oprav linky - seřízení strojů výroby sypkých produktů před zahájením výrobní dávky a během ní - denní kontrolu strojů a zařízení výroby sypkých produktů - preventivní kontroly a servis zařízení výroby - kontrolu činnosti a nastavení vzduchotechniky a klimatizace, výměnu filtrů

Konstruktér v Olomouci!

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Hledáte novou práci a zajímá Vás návrh a vývoj strojů, přístrojů a zařízení? Baví Vás navrhovat nové nebo vylepšovat ty stávající? Chcete stabilní zaměstnání ve firmě, která je ve svém oboru na špici a zabývá se výrobou čerpací techniky? Hledáme konstruktéra, který se nebojí zkoušet nové věci a chce se dále vzdělávat! Hlavní náplní Vaší práce bude tvorba či úprava projektové dokumentace na základě požadavků klientů. Jedná se o kusovou výrobu a každý kus je jiný – práce rozhodně nebude rutinou! Jedná se primárně o samostatnou práci (byť budete spolupracovat i s technology), ale v případě většího projektu je nutné spolupracovat v týmu.

Superman v grafice!

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Pro významnou českou firmu z Olomouce a lídra trhu ve svém oboru hledáme zkušeného grafika/grafičku na HPP, který/á se stane nedílnou součástí společnosti. Ve Photoshopu, Ilustratoru a Indesign jsi jako doma? Vyznáš se v předtiskové přípravě? A máš zkušenosti třeba s 3D modelováním, matte painting nebo animacemi? Jsi týmový hráč a angličtina pro tebe není problém? Těším se na tvoje CV a přilož prosím i nějaké portfolio své práce! Tvým úkolem bude využít svého nadání a fantazie pro přípravu propagačních materiálů, reklamních a PR podkladů a budeš se podílet i na product designu.

OLOMOUC – Manažer výroby

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Hledáte novou práci a máte zkušenosti s vedením výroby? Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu na pozici Manažera kvality. Máte alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru a alespoň 3 roky praxe? Angličtina není problém? Tak to hledáme třeba právě Vás! Na své nové pozici budete zodpovídat za: - vedení týmu přibližně 30 operátorů - definici a kontrolu dodržování výrobního plánu - zlepšování výrobních procesů a zvyšování kvality - investice ve výrobě (spoluúčast) - kontrolu dodržování příslušných směrnic a systémů (ISO, LEAN, OEE atp.)

Senior Engineering Specialist

Přerov - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Pro našeho klienta, nadnárodní firmu se slévárenským provozem na Přerovsku hledáme nového kolegu na pozici Senior Engineering Specialist. Pokud máte vzdělání v metalurgii, prokazatelné zkušenosti na podobné pozici a nedělá Vám problém denní komunikace v angličtině, tak se těším na Vaše CV v angličtině i češtině! Hledáme kandidáta, který bude zodpovědný za inovace a vývoj v oblasti technologie ve slévárenském provozu. Na této pozici budete řídit 10 přímých podřízených a Vaším úkolem bude přebírat či vymýšlet nové technologické postupy a ty posléze aplikovat v praxi. To samozřejmě obnáší zpracování technologických postupů a aktivní přítomnost ve výrobě.

Provozní elektrikář

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Pro významnou firmu z Olomouce hledáme nového kolegu na pozici Technik - Provozní elektrikář. Máte zkušenosti na podobné pozici? A máte potřebné vzdělání? Pak hledáme právě Vás! Na této pozici budete zodpovědní za: - kontrolu technického stavu výrobních linek a zařízení oddělení výroby, před začátkem směny i v jejím průběhu - kontrolu a opravy elektrického vybavení linek a zařízení - spolupráci s externími firmami při instalacích, opravách, servisech a revizích výrobních linek a zařízení - seřízení výrobních linek a zařízení v průběhu provozu - opravy výrobních linek a zařízení vyplývajících z aktuálních poruch nebo hlášení obsluhou - vedení záznamů preventivní údržby a provedených oprav

PLC programátor – i pro absolventy!

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Hledáte novou vývzu a máte zkušenosti s programováním PLC a oživováním strojů? Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici PLC programátor. Máte alespoň středoškolské vzdělání a praxi v oboru nebo jste absolventem VŠ? Angličtina není problém? Tak to hledáme třeba právě Vás! Na své nové pozici budete zodpovídat za: - údržbu, servis a zlepšování automatizační struktury - zodpovědnost za zavádění a udržování automatizačních systémů - tvorbu síte pro integraci automatizačních prvků - spolupráce na nastavení preventivní údržby

pracovník úklidu

Prostějov - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | úklid projejny OBI Prostějov, úklid markeru a zázemí prodejny. Práce s ručním mycím strojem. Pracovní doba 8,00-16,30 tj. 8 hod + přestávka 0,5 hod.

Doručovatel listovní pěší i moto - Hranice s náborovým příspěvkem

Hranice - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den: *Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely v Hranicích a okolí. *Nezapomenete přibalit letáky a složenky. *Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. *Doručovat budete pěšky i služebním vozem.

Personální manažerka/manažer

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | • pracovní poměr na základě uzavření Pracovní smlouvy v úvazku 1,00 • odpovídající mzdové ohodnocení dle kvalifikace a praxe • možnost profesního růstu • příspěvek na stravování • výměnné rekreace • zvýhodněný mobilní tarif • odměny při životním výročí • stabilní firemní zázemí • práce v příjemném lázeňském prostředí • nástup možný od 1.6.2019 nebo dohodou

masérka/masér

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | - pracovní poměr na základě uzavření Pracovní smlouvy nebo Dohody o provedení práce, Dohody o pracovní činnosti - pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost doby neurčité - zázemí stabilní firmy - práce v příjemném lázeňském prostředí - nástupní mzda dle kvalifikace a praxe - zvýšení kvalifikace – absolvování sanitářského kurzu – hradí zaměstnavatel - příspěvek na stravování, výměnné rekreace, odměny při životním výročí, zvýhodněný mobilní tarif, bezúročné zaměstnanecké půjčky - nástup dle dohody

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA - MÍSTO PRACOVIŠTĚ FJORDY V NORSKU

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | -Práce, dle podmínek a potřeb jednotlivých zdravotnických zařízení. -6 týdnu práce, potom následuje vždy 1 týden dovolené.35 dnů dovolené neplacené, z toho vždy na Vánoce a Velikonoce na 100% (vždy se dá domluvit s vedením o jiném termínu, 2 týdny předem). -V Norsku je běžný 3 směnný provoz přes den (7,5 - 7,5 - 9 hodin) u standartních případů. -Každá sestřička má menší počet pacientů (6-10), někdy dokonce jen jednoho či dva, dle jednotlivých případů.Dovolená není od června do srpna (nejvíce práce v Norsku, kde si norové vybírají dlouhodobé dovolené, nejlepší peníze pro zdravotní sestry).U zdravotních sester se vyžaduje zcela jiná samostatnost než na kterou jsou pracovníci naučeni. Zdravotní sestra má podobné kompetence jako doktor.

Ostraha/vrátný - pro OZP

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Firma Geisler přijme zaměstnance na pozici Pracovník ostrahy/obsluha vrátnice s místem výkonu práce v Hněvotíně - areál VGP parku. Náplní práce je evidence návštěv, kontrola objektu (hodinové pochůzky po areálu), hlášení zjištěných závad Pracovní doba: 12 ti hod směny dle rozpisu směn (vč. víkendů)

Servisní technik - nevšední práce z kanceláře

Přerov - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | - Poskytování globální podpory servisním inženýrům působícím na výjezdech ve světě - Komunikace převážně prostřednictvím e-mailu, případně skypu - Přijetí požadavku od servisního technika, na kterého předal požadavek zákazník - Vyřešení požadavků nebo předání na jiná odborná oddělení - Tvorba a práce s interní firemní databází - Vytváření reportů - Spolupráce s ostatními odděleními napříč společností

Prodavač/-ka (doplňování zboží) Šantovka

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Chceš skloubit rodinný a pracovní život? Chceš to mít do práce blízko? Hledáš práci, kde Tě všechno naučí? Pokud jsi na tyto otázky odpověděl/a ANO, pak hledáme právě Tebe na pozici: Prodavač/-ka - doplňování zboží pro prodejnu Albert Šantovka Jak bude vypadat tvůj pracovní den? *Doplňuješ zboží v úseku na prodejně, který máš přidělený. *Kontroluješ data spotřeby a správné ceny. *Úsměv a vstřícná komunikace patří ke každému dni. *Jedná se o ranní a odpolední směny

Řidič/řidička BUS Prostějov - náborový příspěvek až 20 000Kč

Prostějov - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | zajišťování osobní autobusové přepravy cestujících dle standardů společnosti

Servírka / Číšník - Clarion Congress Hotel Olomouc

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Clarion Congress Hotel Olomouc**** příjme servírku nebo číšníka na HPP -krátký / dlouhý týden Nástup ihned.

Přijmeme nové lektory pro individuální doučování dětí i dospělých

Olomouc - Olomoucký kraj
9. 4. 2019 | Hledáme nové posily na individuální doučování žáků základních a středních škol. Pokud Vás baví předávat své znalosti a chcete trávit svůj volný čas smysluplně, přidejte se do našeho týmu lektorů ještě dnes! Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou nebo s jinou brigádou není problém. Můžeme Vám nabídnout dlouhodobou spolupráci a podporu při organizaci výuky. Lektoři si u nás vydělají průměrně 4 000 Kč. Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení, zodpovědný přístup a perfektní znalost předmětu, který chcete učit. Pokud je Vám minimálně 18 let a máte ukončené středoškolské vzdělání, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nám zavolejte. Popište nám, které předměty dokážete vysvětlit ostatním, a jaké máte časové možnosti. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme se na dalším postupu.

Elektromechanik

Přerov - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Potravinářská společnost v těsné blízkosti Přerova přijme elektromechanika. Náplň práce: obsluha a oprava strojů a zařízení obsluha balících linek preventivní údržba linek a strojů

Doručovatel listovní moto - Olomouc s náborovým příspěvkem

Olomouc - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Jak bude vypadat váš pracovní den: *Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely v Olomouci a okolí. *Nezapomenete přibalit letáky a složenky. *Dojedete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání. *Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život. *Doručovat budete pěšky a služebním vozidlem.

ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ – jen ranní směna

Prostějov - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Pokud už máte plné zuby pracovat na směny a hledáte práci v malém, rodinném a příjemném kolektivu, kde se pracuje od pondělí do pátku od 6:00hod do 14:30hod a kde přesčasy a soboty jsou pouze výjimečně, a to pouze po domluvě, nemáte to do Prostějova daleko, pak pokračujte ve čtení inzerátu. Do našeho týmu hledáme kolegu, kterého sváření stále baví nebo mladého nadšence, kterému sice chybí zkušenosti, ale je odhodlaný na sobě makat. Co je náplní práce? • Sváření malých svařenců CO2, drobných sestav • Příprava pro sváření: začišťování, vrtání, řezání

ostraha v obchodním domě

Hranice - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Nabízíme pozice ostraha v obchodním domě. Náplň práce - obchůzková činnost, ochrana majetku klienta, práce za kamerovém systému

Servisní technik elektro

Olomouc - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Provádění oprav Preventivních prohlídek, odborných zkoušek Zodpovědnost za dodržení termínů Komunikace s partnery, reporting Účast na školeních

Pokojská

Olomouc - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Nabízíme práci na HPP na pozici pokojská v centru Olomouce. Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená v týdnu. Životopisy zasílejte na email: firma@haryservis.cz

Frézař CNC - nadstandardní mzda a ubytování zdarma

Olomouc - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Pro našeho významného klienta přijmeme zkušeného frézaře.

Elektromechanik - nástup možný ihned

Šumperk - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Do zavedené společnosti v Šumperku přijmeme pracovníka na pozici ELEKTROMECHANIK.

Strážný / Detektiv

Olomouc - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Hledáme nové kolegy pro ostrahu vnitřních prostor prodejen - Penny Markety Bezpečnostní agentura Bohemia Marten security s.r.o. hledá pracovníky ostrahy do obchodního domu. Náplň práce: - zajištění ostrahy maloobchodní prodejny - dodržování daných bezpečnostních předpisů - spolupráce při zadržení osob páchající trestnou činnost

Skladník/ Manipulant

Olomouc - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | - vychystávání zboží, příprava na expedici - manipulace s vychystávacím elektrickým nízkozdvižným vozíkem - další skladové práce

Obsluha restaurace a penzionu

Olomouc - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | Nabízíme do příjemného pracovního prostředí s přátelským týmem kolegů práci na HPP na pozici obsluha restaurace a penzionu včetně práce pokojské. Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená v týdnu. Lokalita Tršice. životopisy zasílejte na email: firma@haryservis.cz

recepční

Prostějov - Olomoucký kraj
8. 4. 2019 | sledování kamerových systémů, práce s EPS, bez pochůzek

Operátor/ka výroby Hranice

Hranice - Olomoucký kraj
28. 3. 2019 | Unavuje Vás, že téměř všude chtějí zaměstnance, kteří mají minimálně 20 let praxe a dalších X požadavků, které někdy prostě nelze splnit?! Pokud ANO, pojďte k nám!!! Nevadí nám, že nemáte žádné zkušenosti… Pro nás je důležité, že chcete pracovat! → na ostatní Vás proškolíme! Hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici operátora výroby. Hlavní pracovní náplní je nenáročná obsluha strojů, kterou zvládnou jak muži, tak i ženy.

Práce v kasinu vás bude bavit - plat 25 - 55 000 Kč, možnost růstu

Olomouc - Olomoucký kraj
4. 3. 2019 | Obyčejná práce není nic pro Vás? Vsaďte na jistotu a pracujte v kasinu. Díky této nevšední a zajímavě ohodnocené práci budete finančně nezávislí, získáte nové dovednosti, zajímavé kontakty, ale především práci, která Vás bude bavit. Práce je vhodná pro krupiéry s praxí i bez praxe. Je zde možnost kariérního růstu v České republice nebo zahraničí.Pondělí 22.4.2019

Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru
Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.